سپیدار سیستم خراسان بی شک یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای حسابداری در این خطه از مرز و بوم می باشد. در گذشته به علت محدود بودن کسب و کارها حساب و کتاب با چرتکه صورت می پذیرفت. بعد از سال ها با گسترش شرکت ها و ادارات تهیه اسناد حسابداری، دفاتر معین و کل به روش نوشتاری جایگزین روش های قدیمی شد که دشواری های خاص خود را داشت. هم اکنون با طراحی نرم افزارهای حسابداری حساب و کتاب های سازمان ها و کسب و کارها به صورت مکانیزه و یکپارچه در آمده است.
نرم افزار سپیدار سیستم از نام آشناترین نرم افزارهای حسابداری است که نمایندگان فروش مختلفی در سراسر کشور دارد. با توجه به اهمیت نرم افزار سپیدار سیستم در خراسان این شرکت به ارائه خدمات نرم افزاری توسط نمایندگی نرم افزار سپیدار در خراسان می پردازد. اگر کسب و کار شما در خراسان مستقر است، می توانید، از طریق تماس با نمایندگی های این نرم افزار، قیمت نرم افزار سپیدار را جویا شده و یا دموی نرم افزار را درخواست دهید.

سپیدار سیستم خراسان

لزوم استفاده از نرم افزار حسابداری در کسب و کارها

در گذشته استفاده از روش های قدیمی و دستی در تنظیم اسناد حسابداری و تهیه دفاتر باعث بروز خطاها و اشتباهات بسیاری در محاسبات می شد. از طرفی این روش ها بسیار وقت گیر بود و انرژی بسیاری از کارمندان می گرفت. امروزه نرم افزارهای حسابداری به نوعی قلب تپنده هر کسب و کار هستند. از آن جا که نرم افزار حسابداری رویکردهای اقتصادی یک شرکت یا کسب و کار را مشخص می کند، باید در انتخابش دقت نمود. اما نرم افزار حسابداری خوب چه ویژگی دارد؟
یک نرم افزار حسابداری خوب باید محیط کاربری آسانی برای ثبت اطلاعات مالی داشته و در عین حال کاملا حرفه ای، پیشرفته و بدون خطا باشد. نرم افزار سپیدار سیستم قطعا از شناخته شده ترین نرم افزارهای حسابداری است که از نظر حسابداران و کاربران بالاترین امتیازها را کسب نموده است

سپیدار سیستم آسیا

مختصری در مورد شرکت سپیدار سیستم

شرکت سپیدار سیستم آسیا توسط شرکت همکاران سیستم که یکی از بزرگ ترین گروه های نرم افزاری کشور می باشد، با هدف مدیریت هوشمندانه کسب و کار های کوچک در سال 1387 شکل گرفت. بعد از گذشت 15 سال از طراحی سپیدار سیستم بیش از 70 هزار شرکت و کسب و کار در سراسر کشور این نرم افزار را خریداری نموده اند. استفاده از تیم برنامه نویسی و تحلیل گران مجرب منجر به طراحی این نرم افزار با به روز ترین روش های مالی شده است.

چرا باید نرم افزار سپیدار را انتخاب کنیم؟

برخی از مزایای این نرم افزار که باعث استقبال گسترده شرکت ها شده است، عبارتند از:

  • پشتیبانی دقیق و منظم
  • سیستم جامع و یکپارچه
  • کاربری آسان
  • گرافیک چشم نواز و طراحی زیبا

• ثبت خودکار اسناد و دفاتر
• تنظیم انواع گزارشات دقیق و حرفه ای

• سیستم بدون خطا
• سیستم به روز و مطابق با قوانین مالی

  • امکانات پیشرفته اضافی
  • صدور اسناد و گزارش گیری سریع

• عدم وابستگی دائمی به پشتیبانی
• مناسب بودن قیمت نرم افزار سپیدار

قیمت سپیدار سیستم در خراسان

قیمت نرم افزار سپیدار در خراسان علیرغم جامع و یکپارچه بودن نرم افزار بسیار مقرون به صرفه است. همان طور که می دانید، بسیاری از نرم افزارهای حسابداری دارای مدت پشتیبانی محدود بوده و نیاز به پرداخت هزینه های بالا برای استفاده مجدد از نرم افزار را دارند؛ اما سپیدار سیستم با استفاده از الگوهای اتوماتیک و برنامه نویسی منحصر به فرد نیاز مداوم به پشتیبانی و خرید مجدد نرم افزار را به حداقل رسانده است. در صورت تمایل، دریافت نسخه های جدید از نرم افزار با پرداخت هزینه بسیار کم انجام پذیر است.

نحوه خرید سپیدار سیستم در خراسان

شرکت سپیدار سیستم اقدام به تاسیس نمایندگی های مختلف در سراسر کشور و از جمله خراسان کرده است. خرید نرم افزار سپیدار در خراسان نیز توسط این نمایندگی ها انجام پذیر می باشد. سپیدار سیستم خراسان در بسته های تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری توسط نمایندگی ها ارائه می شود. مدیران کسب و کارها می توانند، مناسب ترین بسته را با توجه به حیطه فعالیت خود انتخاب نمایند. بدین ترتیب اطلاعات و داده های مالی شرکت خود را با روش های بدون ریسک و بدون خطا در سیستم پیاده سازی خواهند نمود.

نمایندگی های سپیدار سیستم به نوعی مشاوران این نرم افزار هستند. آنها به سوالات و ابهامات شما در مورد انتخاب، نحوه استفاده و نحوه نصب پاسخ می دهند. وجود نمایندگان فعال در سراسر کشور از مزایای بارز سپیدار سیستم است که در کمتر نرم افزار حسابداری شاهد آن هستیم. از این رو فرقی نمی کند، در کجای کشور ساکن باشید، با مراجعه به نمایندگی های فعال می توانید، علاوه بر درخواست دمو، خرید و دریافت پشتیبانی از نرم افزار، مشکلات خود در ارتباط با نرم افزار را رفع و رجوع نمایید

5/5 - (1 امتیاز)