اوج اثربخشی برنامه های کسب و کار با همکاران سیستم کرمان

اگر حسابداری دقیق و اهل کرمان هستید، حتما نام همکاران سیستم کرمان به گوشتان خورده است. اگر علاوه بر دقیق بودن و کرمانی بودن، رویای اوج گیری برنامه¬های کسب و کارتان را در سر می¬پرورانید؛ حتما پیش¬تر به جمع بزرگ کاربران این نرم افزار پیوسته اید. نگویید نه که دلگیر می شویم!
در صورتی که تاکنون به هر دلیلی موفق به انجام این کار نشده اید، دیگر کوتاهی بس است. همین حالا برای خرید نرم افزار همکاران سیستم اقدام کنید. نگران نباشید، ماهی را هر وقت از آب بگیرید، تازه است و آب رفته ز جوی هم اگر شما همت کنید، باز می گردد!
اگر سوالاتی پیرامون قیمت نرم افزار همکاران سیستم ذهنتان را به خود درگیر کرده است؛ باید خدمتتان عارض شویم که شما این مبلغ را خرج نمی¬کنید، بلکه سرمایه گذاری می¬کنید. سرمایه گذاری با سود بی نهایت! لازم نیست چرتکه بیندازید و دو دوتا چهارتا کنید. ما به عنوان نمایندگی همکاران سیستم در کرمان کارایی نرم افزار همکاران سیستم در کرمان را تضمین می¬کنیم!

گام به گام تا موفقیت؛ تاریخچه همکاران سیستم
شاید باورتان نشود، اما این یک حقیقت محض است که همکاران سیستم فعالیت خود را در سال 1366 تنها با سرمایه ای 120 هزار تومانی آغاز نموده است! ممکن است بگویید چنین چیزی شدنی نیست. اما آقایان محمود نظاری، شهریار رحیمی و همایون حریری به همه ثابت کردند که با یک اراده محکم می توان از فرش به عرش رسید.
هنوز زمان زیادی از عرضه این نرم افزار بی رقیب به بازار نگذشته بود که نمایندگی های متعددی در سراسر کشور افتتاح شد. از شرق تا غرب. از شمال تا جنوب. بدین ترتیب هیچ استان یا شهرستانی از این همه مزایا و امکانات بی نصیب نماند.

همکاران سیستم

هنوز زمان زیادی از عرضه این نرم افزار بی رقیب به بازار نگذشته بود که نمایندگی های متعددی در سراسر کشور افتتاح شد. از شرق تا غرب. از شمال تا جنوب. بدین ترتیب هیچ استان یا شهرستانی از این همه مزایا و امکانات بی نصیب نماند.
تیم همکاران سیستم از همان واپسین گام های آغاز مسیر به طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی روی آورد. بزرگترین هدف این گروه مکانیزه کردن فرآیندهای سازمانی بود. این موضوع سبب رواج استفاده از کامپیوتر و نرم افزار در کسب و کارهایی شد که تا آن زمان آشنایی چندانی با این دستگاه و کارایی های آن نداشتند.
زمان گذشت و همکاران سیستم رشد کرد. زمین خورد، اما تسلیم نشد. آنقدر ادامه داد تا امروز از آن تحت عنوان بزرگترین شرکت نرم افزاری بخش خصوصی یاد شود. چه موفقیتی عظیم تر از این؟!
فرقی نمی کند یک شرکت بزرگ دارید و یا در یک مجموعه متوسط یا کوچک مشغول به کار هستید. آنچه اهمیت دارد، این است که همکاران سیستم برترین راهکارهای هوشمند نرم افزاری را برای شما و کسب و کارتان تدارک دیده است تا در پیشبرد و توسعه هم گامتان باشد.

راهکاران ابری

آیا هنوز هم دو دل هستید؟! این بار با آمار و ارقام شما را قانع خواهیم کرد که بهتر از همکاران سیستم وجود ندارد.

سهم بازار همکاران سیستم در صنایع مختلف
شاید برایتان جالب باشد بدانید که همکاران سیستم بخش زیادی از هم بازار را در صنایع متعدد و متنوع به خود اختصاص داده است. برای مثال:
71% شرکت های صنعت سیمان.
69% شرکت های صنعت کاشی و سرامیک.
68% بازار بورس و فرابورس.
66% شرکت های صنعت پتروشیمی.
58% شرکت های 500 شرکت برتر ایران.
….
موارد فوق الذکر تنها نمونه هایی از افتخارات همکاران سیستم هستند. شما هم اعتماد کنید، پشیمان نخواهید شد!

در ادامه به معرفی مختصر اصلی ترین فعالیت های همکاران سیستم کرمان خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید تا دلتان را قرص تر کنیم!

همکاران سیستم کرمان

اصلی ترین فعالیت های همکاران سیستم کرمان

عرضه راهکار نرم افزاری ERP برای سازمان های بزرگ؛ راهکاران سیستم.
عرضه نرم افزارهای ابری راهکاران ابری؛ مجموعه نرم افزارهای ERP بر بستر ابر.
عرضه نرم‌افزارهای تحت وب و یکپارچه برای کمک به سازمان‌های دولتی و عمومی؛ راهکاران بخش عمومی.
عرضه راهکارهای نرم‌افزاری عالی برای سازمان های کوچک؛ محصول سپیدار.
عرضه خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری ارائه شده.
عرضه راهکارهای نرم‌افزاری برای صنف های مختلف؛ محصول دشت.
عرضه سیستم اتوماسیون اداری.
عرضه سیستم‌های زیرساخت رایانش ابری.

همکاران سیستم کرمان؛ آنچه برای موفقیت نیاز دارید!

خرید نرم افزار راهکاران از همکاران سیستم کرمان از آن دسته انتخاب های فراموش نشدنی است که راه رسیدن کسب و کار شما به موفقیت های بزرگ را هموار می سازد. به شما قول می دهیم که همواره از این خرید به عنوان یکی از برترین و کارآمدترین خریدهایتان یاد کنید.
بدون در نظر گرفتن اندازه کسب و کارتان و تنها با به کارگیری سبد یکپارچه محصولات همکاران سیستم به مدیریت کلیه فرآیندهای سازمان تان بپردازید. از فرآیندهای مالی گرفته تا انبار و تدارکات و فروش و پخش و…! ماجرا به همین جا ختم نمی شود. بیشتر و دقیق تر شدن ارتباط موجود میان واحدهای سازمان، کاهش دوباره کاری ها و بی نیازی از تجهیز و نگهداری زیر ساخت ها از دیگر کمالات بی مثال این نرم افزار است.
اگر به دنبال مجموعه ای از نرم افزارهای حسابداری و مالی جامع هستید، همکاران سیستم در کرمان طلایی ترین گزینه پیش روی شما است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به نمایندگی همکاران سیستم در کرمان مراجعه نمایید..

5/5 - (1 امتیاز)