راهکار فروش راهکاران

در بسیاری از کسب‌وکارهای امروزی تعدد رقبا، فرآیندهای متنوع فروش، پراکندگی جغرافیایی مشتریان، هزینه‌های بالای فروش، بازاریابی، توزیع و لجستیک و نقش پرسنل فروش در این فرایند، پیچیدگی‌هایی را برای فرایند فروش به همراه دارد.

راهکار فروش راهکاران، با یکپارچگی با سایر ماژول‌ها، فرآیند فروش را مکانیزه می‌کند، الگوهای ارزیابی متنوعی را در تعامل با فروشندگان در اختیار می‌گذارد و کنترل کاملی را بر عملکرد آنان فراهم می‌کند.

 • ‌متناسب‌سازی فرآیندهای فروش، قیمت‌گذاری و اعطای تخفیفات
 • مدیریت رویه‌های اصلی فروش داخلی، بورسی، صادراتی و مویرگی
 • پشتیبانی کامل از عملیات شعب فروش و مدیریت متمرکز
 • ارائه اطلاعات دقیق و به‌موقع از وضعیت فروش و میزان سودآوری محصولات
 • طراحی تخفیفات و جوایز متنوع برای مشتریان
 • پوشش فرآیند تحویل کالا به مشتری طبق اینکوترمز (Incoterms) توافقی
 • مدیریت حساب و تسهیل در پی‌گیری مطالبات مشتریان
 • مدیریت و ارزیابی عملکرد کارکنان فروش
 • اعمال سیاست‌های مدیریتی شرکت در قالب مدل‌های ارزیابی و پورسانت
 • مقایسه عملکرد با اهداف فروش
 • بهینه‌سازی فرآیند سفارش‌دهی و پی‌گیری وضعیت سفارش توسط مشتری

سیستم سهمیه بندی راهکاران

سیستم سهمیه بندی راهکاران به کسب‌و‌کارها امکان می‌دهد تا بتوانند موجودی قابل فروش محصولات مورد نظر را در فرایندهای فروش به بهترین شکل مدیریت کنند، براساس شاخص‌ها و پارامترهای مورد نظر محصولات را سهمیه‌بندی کنند و از بروز ناهماهنگی در فرایندهای فروش خود و ایجاد مشکلات در بازار و مشتریان خود جلوگیری کنند.

سیستم هدف‌گذاری و پورسانت

سیستم هدف‌گذاری و پورسانت، بستر مناسب برای اعمال سیاست‌های مدیریتی را در قالب مدل‌های ارزیابی و پورسانت در اختیارتان می‌گذارد؛ هم‌چنین امکان فرمول‌نویسی منعطف و قدرت‌مندی را برای شما فراهم می‌کند تا سیاست‌های تدوین شده در محدوده‌ی پورسانت را به‌سرعت و با دقت اجرایی کنید.

سیستم خدمات الکترونیکی مشتری

سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند از بستر اینترنت به‌منظور تعامل بهتر با مشتریان و دستیابی به فروش سودآور استفاده کنند. با استفاده از این ماژول، ضمن ایجاد یک بستر برای فروش آسان، شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند با کم‌ترین هزینه و زمان، تعاملات خود با مشتریان‌شان را مدیریت کنند.

سیستم فروش و پخش مویرگی

سیستم فروش و پخش مویرگی با فراهم آوردن امکان برنامه‌ریزی، مدیریت و کنترل عملیات ویزیت، توزیع و وصول، ضمن افزایش قابل توجه سرعت عمل سازمان، هزینه‌های مربوطه را به‌شکل چشم‌گیری کاهش می‌دهد.

سیستم فروش داخلی

ماژول فروش همکاران سیستم از طریق پوشش فرآیندهای متنوع مربوط به پردازش درخواست مشتریان، از ثبت درخواست تا زمان صدور صورت‌حساب و نیز فراهم آوردن بستری برای سیاست‌گذاری، تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی، شرکت‌ها را در بهبود عملکرد سازمان و افزایش سهم بازار و درنهایت ضریب بازگشت سرمایه، یاری می‌رساند.

سیستم فروش صادراتی

سیستم فروش صادراتی، روش‌های پرداخت متنوع بین‌المللی را پوشش می‌دهد و با نمایش پیام یادآوری به کاربر براساس روش پرداخت تعیین شده، امکان پی‌گیری به‌موقع مطالبات و ارسال اسناد حمل را برایتان فراهم می‌کند.

در صورتی که قصد دارید یک دمو از ما دریافت کنید ما در کنار شما هستیم و کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد.

برای دانلود بروشور این راهکار می توانید با استفاده از لینک روبرو اقدام نمایید.

در صورتی که نیاز دارید با سایر راهکار ها آشنا شوید روی دکمه مقابل کلیک نمایید

5/5 - (1 امتیاز)