تماس با ما
درخواست دمو

راهکار مدیریت تولید

با راهکار مالی همکاران سیستم ، به فرایندهای مالی سازمان سرعت ببخشید

از مهمترین مسائل سازمان ها، ثبت و ضبط حجم بزرگ اطلاعات مالی در ساختار پذیرفته شده است. هرچه حجم داده ها افزایش می یابد، سنجش صحت داده های مالی زمان برتر می شود و هزینه های شناسایی اشتباهات و اصلاح آن ها بالاتر می رود.
به طور معمول سازمان های بزرگ با تقسیم وظایف مالی به واحدهای کوچکتر نظیر حسابداری مالی، فروش، حقوق و دستمزد و … سعی می کنند بروز خطاهای عملیاتی را کاهش دهند که از سوی دیگر، ریسک طولانی شدن فرایندهای مالی را به دنبال دارد.

راهکار مالی همکاران سیستم

• «مربوط بودن» و «مفید بودن» داده های مالی را حفظ می کند.
• اطلاعات مالی یکپارچه ای را، در لحظه و با اطمینان از درستی آن ها در اختیار شما قرار می دهد.
• صدور اتوماتیک اسناد مالی از سایر حوزه ها در ماژول دفترکل انجام می شود که سبب کاهش چشم گیر دوباره کاری ها و خطاهای کاربری می شود و ضریب اطمینان از صحت داده های مالی بالاتر می رود .

راهکار مالی راهکاران، شامل ماژول های دفترکل، دریافت و پرداخت، تسهیلات مالی، دارایی ثابت و صورت های مالی است و ورود و خروج اطلاعات در آن، با حفظ یکپارچگی با سایر حوزه های سازمان انجام می شود.

  • گزارش‌دهی ساده و کم‌هزینه به ذینفعان درونی و بیرونی سازمان
  • ارائه‌ی صورت‌های مالی با رویکرد سرعت در گزارش‌دهی و افزایش قابلیت اتکای اطلاعات
  • پشتیبانی کامل از حسابداری شعب غیرمستقل
  • پشتیبانی گزارش‌گری مالی بین‌المللی (IFRS) موازی با استانداردهای جاری ایران
  • پشتیبانی از حسابداری مالیاتی و ارائه گزارش‌های قانونی مالیات بر ارزش افزوده
  • امکان مدیریت نقدینگی سازمان در هر لحظه از زمان
  • پشتیبانی از حسابداری تسهیلات مالی دریافتی همراه با گزارش‌های عملیاتی مورد نیاز
  • قابلیت ردیابی دارایی‌های ثابت سازمان‌ها در هر لحظه از زمان
  • سرعت بخشیدن به ارائه‌ی اظهارنامه‌های مالیاتی و گزارش‌های خرید و فروش فصلی

سیستم کنترل تولید

تهیه‌ی برنامه‌های تولید با در نظر گرفتن نیازمندی‌های مواد اولیه و ظرفیت‌های مراکز تولیدی از دغدغه‌های اصلی مدیران و کارشناسان برنامه‌ریزی تولید است. هم‌چنین وجود رویه‌ای برای ارسال مواداولیه به خط تولید و ثبت اطلاعات تولید در ردیابی محصولات تولیدی نقش عمده‌ای دارند.
ویژگی‌های سیستم کنترل تولید راهکاران، نیازهای فرآیند تولید در صنایع مختلف را پوشش می‌دهد. بخشی از این امکانات برای صنایع خاص قابل پیاده‌سازی است و می‌تواند با توجه به شرایط خطوط تولید و روندهای اجرایی شرکت متناسب‌سازی شود.

سیستم کنترل کیفیت

تولید و عرضه‌ی محصولات باکیفیت مدنظر مشتریان از اهداف مهم سازمان‌ها به شمار می‌رود. برای رسیدن به این هدف نیاز به انجام فرآیندهای مدون و استاندارد کنترل کیفیت در محیط‌های تولیدی دارد تا هنگام دریافت مواد از تامین‌کنندگان، هنگام و پس از تولید محصولات، از مناسب بودن کیفیت این اقلام مطمئن شوند.

سیستم کنترل کیفیت راهکاران، با امکاناتی مانند ایجاد طرح‌های کیفی بر اساس استانداردهای گوناگون، طرح‌های نمونه‌گیری AQL، کنترل کیفیت مواد ورودی، انجام بازرسی‌های دوره‌ای، کنترل کیفیت هنگام تولید، کنترل کیفیت محصولات نهایی و ارتباط با مدیریت بچ به شما اطمینان می‌دهد که در تمام مراحل تامین، نگهداری و تولید استانداردهای کیفی اعمال شده‌اند.

سیستم نگهداری و تعمیرات

با بهره‌گیری از سیستم نگهداری و تعمیرات راهکاران می‌توانید همه‌ی ساختار تجهیزات و خطوط تولید را به همراه مستندات و مشخصات فنی آن‌ها در سیستم ثبت کنید و تمام فعالیت‌های مورد نیاز تعمیرات و نگهداری را در سیستم مدیریت کنید. هم‌چنین می‌توانید توقف ماشین‌آلات، تجهیزات و خطوط تولید را با توجه به کاهش هزینه‌های تعمیرات به حداقل برسانید.

در صورتی که قصد دارید یک دمو از ما دریافت کنید ما در کنار شما هستیم و کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد.

برای دانلود بروشور این راهکار می توانید با استفاده از لینک روبرو اقدام نمایید.

در صورتی که نیاز دارید با سایر راهکار ها آشنا شوید روی دکمه مقابل کلیک نمایید

تماس با ما
درخواست دمو