راهکار پخش راهکاران

فرآیند فروش و پخش، با تعداد زیاد مشتریان، پراکندگی جغرافیایی آنان و حجم زیاد عملیات روزانه‌ی شرکت‌های پخش مواجه است و برای پاسخ‌گویی مناسب و به‌موقع، نیازمند افزایش دقت و کارایی است.

راهکار پخش راهکاران، تمام فرآیندهای فروش سرد و پخش گرم، فروش عمده و فروش درب کارخانه را از سفارش‌گیری تا توزیع و تسویه حساب پشتیبانی می‌کند.

مهم‌ترین ویژگی‌های راهکار پخش راهکاران عبارتند از:

 • ارائه اطلاعات دقیق و به‌موقع از وضعیت فروش و میزان سودآوری محصولات
 • متناسب‌ سازی رویه‌های فروش، قیمت‌گذاری و اعطای تخفیف برای هر گروه مشتری
 • تسهیل پی‌گیری به‌موقع مطالبات از مشتریان
 • اعمال سیاست‌های مدیریتی شرکت در قالب مدل‌های ارزیابی و پورسانت
 • مقایسه عملکرد با اهداف فروش
 • استفاده از فرمول‌های متنوع و پیچیده و محاسبه دقیق پورسانت
 • بهینه‌سازی فرآیند سفارش‌دهی و پی‌گیری وضعیت سفارش توسط مشتری
 • پشتیبانی کامل از عملیات شعب فروش و مدیریت متمرکز
 • مدیریت رویه‌های اصلی فروش مویرگی
 • ایجاد امکان برنامه‌ریزی برای مراجعه به مشتری
 • امکان طراحی تخفیفات و جوایز متنوع برای مشتریان
 • کنترل و نظارت کافی بر عملکرد کارکنان فروش و پخش

سیستم مدیریت ظروف امانی

سیستم مدیریت ظروف امانی راهکاران در زمان پیشبرد فرایند‌های فروش و پخش محصولاتی که با ظرف گردش پیدا می‌کنند را شناسایی کرده و با توجه به نیاز سازمان مانده‌ای که به‌صورت امانت نزد مشتری یا کارمند باقی می‌ماند را بصورت تعدادی و ریالی مدیریت می‌کند. این ماژول با یکپارچگی با ماژول انبار شرایطی را فراهم می‌کند که تا زمانی که وضعیت ظروف محصولات تعیین نشده است گردش بیهوده‌ای با ثبت سند انبار در ماژول انبار ایجاد نشود و در عین حال کنترل‌های مانده کاردکس انبار نیز انجام شود.

سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS

سیستم GIS راهکاران در فرایند‌های فروش و پخش، امکاناتی را در اختیار سرپرستان و مدیران قرار می‌دهد که بتوانند عملکرد کارمندان خود را بر روی نقشه کنترل کنند. این سیستم با استفاده از اطلاعات جغرافیایی ثبت شده برای مشتریان و فعالیت‌هایی که برای آنها در فرایند‌های مختلف ثبت شده است به سازمان کمک می‌کند که بتوانند با تهیه گزارشات مختلف از ابعاد فروش، لجستیک و مالی بر روی نقشه تصمیمات لازم را اتخاذ و اجرا کنند.

سیستم خدمات الکترونیکی مشتری

در سیستم خدمات الکترونیک مشتری، درخواست ثبت شده مستقیم به کارتابل کارشناس فروش منتقل می‌شود و به فرآیند بررسی سفارش‌ها سرعت می‌بخشد. به این ترتیب با کاهش هزینه‌های سفارش‌دهی، ایجاد سهولت در ثبت و پی‌گیری درخواست فروش و کاهش زمان تحویل محصول می‌توانید ارتباط موثرتری با مشتریان خود داشته باشید.

سیستم فروش و پخش مویرگی

سیستم فروش و پخش مویرگی، پاسخی یکپارچه، متمرکز و منعطف برای شرکت‌هایی است که عملیات فروش و توزیع مویرگی را در کنار سایر انواع فروش دارند. این ماژول با فراهم آوردن امکان برنامه‌ریزی، مدیریت و کنترل عملیات ویزیت، توزیع و وصول، ضمن افزایش قابل توجه سرعت عمل سازمان، هزینه‌های مربوطه را به‌شکل چشم‌گیری کاهش می‌دهد.

سیستم هدف‌گذاری و پورسانت

ماژول هدف‌گذاری و پورسانت، بستر مناسب برای اعمال سیاست‌های مدیریتی را در قالب مدل‌های ارزیابی و پورسانت در اختیارتان می‌گذارد؛ هم‌چنین امکان فرمول‌نویسی منعطف و قدرت‌مندی را برای شما فراهم می‌کند تا سیاست‌های تدوین شده در محدوده‌ی پورسانت را به‌سرعت و با دقت اجرایی کنید.

سیستم موبایل سرویس پخش

موبایل سرویس پخش، در زمان پیش‌بُرد فرآیندهای فروش، توزیع و وصول، اطلاعات مورد نیاز از مشتری را در اختیار کارکنان فروش شامل ویزیتور، فروشنده‌ی گرم، موزع و مامور وصول قرار می‌دهد؛ با ثبت زمان و مکان ویزیت، شما را از زمان حضور کارکنان‌تان در محل مشتری آگاه می‌کند؛ کنترل حساب مشتری و صدور فاکتور را به‌شکل آنی انجام می‌دهد و شما را از درستی عملکرد آنان و آگاهی مشتری از تخفیفات و جوایز مطمئن می‌کند؛ هم‌چنین عملکرد کارکنان ثبت و ضبط می‌شود و محاسبه‌ی پورسانت آنان را در پایان ماه برای شما ساده‌تر می‌کند.

در صورتی که قصد دارید یک دمو از ما دریافت کنید ما در کنار شما هستیم و کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد.

 

برای دانلود بروشور این راهکار می توانید با استفاده از لینک روبرو اقدام نمایید.

در صورتی که نیاز دارید با سایر راهکار ها آشنا شوید روی دکمه مقابل کلیک نمایید

1.8/5 - (11 امتیاز)