تماس با ما
درخواست دمو

نمایندگی سپیدار در شیراز

نمایندگی نرم افزار سپیدار در شیراز

نرم افزار سپیدار سیستم راه حل آسان ، ارزان قیمت و مناسب کسب و کار های کوچک و متوسط است . شرکت دانا راهبرد سامان اندیش نمایندگی سپیدار سیستم در شیراز با ارائه خدمات حوزه نرم افزار های حسابداری با بیش از 20 سال سابقه کار و مشاوره در این حوزه در شهر شیراز شناخته شده است .

کسب و کار های کوچک و حتی متوسط می توانند با مراجعه به این نمایندگی سپیدار در شیراز مشکلات حسابداری و مالی خود را حل کنند.

نمایندگی سپیدار همکاران سیستم

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم در شیراز

نمایندگی سپیدار در شیراز

شرکت دانا راهبرد سامان اندیش نمایندگی نرم افزار سپیدار در شیراز با بهره گیری از تجربه و دانش فنی بالا در حوزه سیستم های اطلاعاتی، طراحی و… مجموعه ای از محصولات بهترین شرکت های نرم افزاری را شناسایی و مناسب ترین راهکارهای نرم افزاری را به مشتریان خود معرفی،ارائه و پیاده سازی می کند.

چرا نرم افزار سپیدار سیستم  ؟

شرکت سپیدار سیستم با ارائه خدمات نرم افزاری از طریق نمایندگی سپیدار سیستم در شیراز و با نظارت ویژه بر آن نمایندگی ها به کیفیت بالایی از خدمات و پیاده سازی نرم افزار های حسابداری دست یافته است . کافیست تجربه کسب و کار هایی که از نرم افزار سپیدار سیستم بهره بردند را مشاهده کنید تا متوجه سوال چرا نرم افزار سپیدار سیستم شوید.

خرید نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم در شیراز

برای خرید نرم افزار سپیدار از نمایندگی سپیدار شیراز کافیست با شماره های قرار داده شده تماس حاصل نمایید.

لازم به ذکر است شرکت دانا راهبرد سامان اندیش با ارائه خدمات مشاوره در حوزه نرم افزار های حسابداری به شما بهترین و کارآمد ترین پیشنهاد را ارائه می دهد . کافیست برای خرید و مشاوره از نمایندگی سپیدار شیراز همین حالا با ما تماس بگیرید

همین حالا تماس بگیرید !

جهت مشاوره رایگان از نمایندگی سپیدار سیستم در شیراز همین حالا اقدام کنید

جهت تماس با مشاورین خرید برنامه حسابداری سپیدار سیستم در شیراز می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید .

071-32361150 071-32361140

071-32361130  | 071-32361120

تاریخچه شرکت سپیدار سیستم

سپیدار سیستم که زیر مجموعه ای از شرکت همکاران سیستم است از سال 87 شمسی کار خود را بر روی توسعه نرم افزار حسابداری سپیدار شروع کرده است. این شرکت نرم افزار حسابداری از آن سال تا به امروز در تمامی شهر های ایران از جمله شیراز اقدام به اخذ نمایندگی سپیدار کرده است .

یکی از مزایای اصلی شرکت سپیدار سیستم به نسبت مابقی شرکت های تولید کننده نرم افزار های حسابداری وجود نمایندگان فعال در شهر های ایران است که افراد و شرکت ها از طریق این نمایندگان فروش به آسانی می توانند خدمات آموزشی و پشتیبانی از نرم افزار های حسابداری خریداری شده را انجام دهند.

تعداد مشتریان سپیدار سیستم شیراز

67000

تعداد مشتریان سپیدار سیستم

نمایندگان فروش سپیدار سیستم شیراز

250

نمایندگان فروش سپیدار سیستم

نمایندگان آموزشی سپیدار سیستم شیراز

330

نمایندگان آموزشی سپیدار سیستم

ویژگی های نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

در زیر قصد داریم به برخی از ویژگی های مهم نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم بپردازیم . این نرم افزار که توسط نمایندگی سپیدار شیراز به دست کاربران می رسد از ویژگی های مهمی برخوردار است که قبل از خرید بهتر است از آن آگاه باشید .

قیمت نرم افزار حسابداری سپیدار

یکی از ویژگی های بارز نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم به نسبت تقریبا تمامی رقبا این است که قیمت نرم افزار سپیدار بر اساس نیاز کاربران تغییر می کند . به این صورت که یک قیمت پایه ای برای این نرم افزار در نظر گرفته شده است و با اضافه شدن بسته هایی همچون پخش ، پیمانکاری ، تولیدی ، خدماتی ، بازرگانی و ریز همه این موارد می توانید بر اساس نیاز و بودجه خود این نرم افزار حسابداری را سفارش دهید.

برای اطلاع دقیق از قیمت نرم افزار حسابداری سپیدار در شیراز کافیست همین حالا اقدام کنید . لازم به ذکر است که اغلب پکیچ های نرم افزار حسابداری سپیدار از خدمات پشتیبانی و ضمانت برخوردار هستند و از این روی کاربران دیگر دغدغه ای نخواهد داشت .

امنیت نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

بازاریان قدیم معتقدند که فرایند های حسابداری هر کسب و کاری حکم ناموس آن کسب و کار را دارد ، این قائده برای نرم افزار حسابداری نیز مستثنی نیست . اگر نرم افزار حسابداری که شما تهیه می کنید از امنیت پایینی برخوردار باشد و به راحتی بتوان به آن دسترسی داشت مطمئنا آسیب بزرگی به مجموعه شما وارد خواهد شد .

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم توانسته است با تهیه نسخه پشتیبانی از داده های کسب و کار شما و خدمات پس از فروش خیال شما را به عنوان مشتری راحت کند . از طرفی داده های شما در این نرم افزار حسابداری کدگذاری می شود و عملا دسترسی به این داده ها به غیر از حسابداران و مدیران عامل مجموعه شما غیر ممکن خواهد بود .

نمایندگی نرم افزار سپیدار در شیراز با سالیان سال تجربه در این حوزه بهترین خدمات پس از فروش را برای شما ارائه خواهد کرد.