خدمات

خدمات مشاوره

  • پاسخ به نیازهای کاربردی سیستمی
  • پاسخ به نیاز آموزش‌های تکمیلی حین استفاده از سیستم‌ها
  • طراحی گزارش‌ها و فرم‌های مورد نیاز کاربران
  • مشاوره‌ی تخصصی برای استفاده‌‌ی بهتر از سیستم‌ها

خدمات مشاوره با مدل های روز

خدمات مشاوره  به مشتریان یکی از مراحل اصلی از چرخه حیات محصولات و پل ارتباطی پایدار با آنان است. دانا راهبرد سامان اندیش تلاش می کند با طراحی و ارائه مدل های نوین، مراقبت و کمک های مستمر، خدمات مشاوره را به بهینه ترین شکل ممکن به مشتریان عرضه کند. هدف ما ارائه ی خدمات مشاوره با هدف افزایش رضایت مشتریان و استفاده ی دقیق تر آنان از سیستم های  اطلاعاتی است.

ارائه سریعتر خدمات 

تمامی مشتریان براحتی می توانند از طریق ثبت تیکت از خدمات دانا راهبرد سامان اندیش برخوردار شوند، خدمات از راه دور افزون بر رفع بموقع  نیاز های مشتریان، هزینه های سفر (درون و برون شهری ) را کاهش و سطح بهره وری سازمان شما و دانا راهبرد سامان اندیش را افزایش می دهد .

بهبود کیفیت خدمات

اهمیت خدمات به مشتریان در دانا راهبرد ما را بر آن داشت تا سرمایه گذاری در خور توجهی برای آماده سازی زیرساخت های لازم به منظور خدمت رسانی با کیفیت و افزایش رضایت مشتریان انجام دهیم.دانا راهبرد  با به کار گیری ابزار مدیریت سرویس به دنبال اطمینان از کیفیت مطلوب همه ی خدمات،از مرحله ی اعلام درخواست تا دریافت نظر مشتری از خدمت ارائه شده است

انعطاف بیشتر در هزینه ی خدمات

دانا راهبرد سامان اندیش بسته خدماتی متنوعی را برای پشتیبانی از نیاز های مشتریان تدارک دیده است ، پس از بررسی نیا زهای کسب و کار شما بسته خدماتی با هدف بهینه شدن سرویس متناسب با هزینه های پرداختی، به شما پیشنهاد داده می شود .

کانال های ارائه ی خدمات

ارتباط تلفنی

با تماس تلفنی، درخواست خود را با همکاران ما در میان می گذارید و راهکار مورد نیاز را دریافت میکند

سرویس از راه دور

با بهره گیرس از سرویس از راه دور، در مواردی که نیاز باشد، همکاران ما با استفاده از ابزارهای ریموت، مسئله ی شما را حل می کنند.

حضوری

در این حالت نماینده دانا راهبرد سامان اندیش خدمات مورد نیاز را با حضور در سازمان شما برآورد می کند

3.7/5 - (3 امتیاز)