همکاران سیستم شیراز

نرم افزار همکاران سیستم شیراز

نرم افزار همکاران سیستم شیراز راهکارای مناسب و با کیفیت برای کسب و کار های بزرگ و متوسط است. دانا راهبرد سامان اندیش، نماینده شرکت همکاران سیستم شیراز با ارائه بهترین مشاوره و نصب و  استقرار نرم افزار های موسسه همکاران سیستم توانسته است نام خود را در شهر شیراز به اثبات برساند.

نمایندگی سپیدار همکاران سیستم

نمایندگی برتر همکاران سیستم

کارشناسان شرکت دانا راهبرد سامان اندیش، نمایندگی همکاران سیستم شیراز با بیش از 20 سال تجربه تخصصی در حوزه نرم افزار های حسابداری ، مالی ، شرکتی ، پخش و لجستیک و …  برای کسب و کار های بزرگ و متوسط توانسته اند رتبه سوم نمایندگان فروش و استقرار راهکاران ابری کشور و بهترین نمایندگی فروش همکاران سیستم در شیراز را از آن خود کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر ومشاوره در خرید نرم افزار های حسابداری  و هماهنگی جلسه دموی این نرم افزار ها می توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید 

چرا نرم افزار همکاران سیستم شیراز  ؟

شرکت همکاران سیستم با ارائه خدمات نرم افزاری از طریق نمایندگی همکاران سیستم شیراز و با نظارت ویژه بر آن نمایندگی ها به کیفیت بالایی از خدمات و استقرار نرم افزار های حسابداری دست یافته است . کافیست ویدیو های زیر را که توضیحاتی در رابطه با برنامه راهکاران همکاران سیستم است را مشاهده کنید تا متوجه سوال چرا نرم افزار همکاران سیستم شوید.

فروش همکاران سیستم شیراز

برای کسب اطلاع از فروش همکاران سیستم موسسه همکاران سیستم شیراز می توانید همین حالا با شماره های قرار داده شده تماس حاصل نمایید.

لازم به ذکر است شرکت دانا راهبرد سامان اندیش  با ارائه خدمات مشاوره در حوزه نرم افزار های حسابداری به شما بهترین و کارآمد ترین پیشنهاد را ارائه می دهد . کافیست برای خرید و مشاوره از نمایندگی همکاران شیراز همین حالا با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم

همین حالا تماس بگیرید !

جهت مشاوره رایگان از نمایندگی نرم افزار همکاران سیستم در شیراز همین حالا اقدام کنید

جهت تماس با مشاورین خرید برنامه حسابداری همکاران سیستم در شیراز می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید .

071-32361150  |  071-32361140

071-32361130  | 071-32361120

راهکاران سیستم

ERP جامع ایرانی

راهکاران همکاران سیستم، ERP جامع ایرانی و منطبق با  استانداردهای جهانی است که براساس ویژگی ها و نیازهای کسب و کارهای کشورمان متناسب سازی شده است. راهکاران تا کنون در بیش از 3400 شرکت و سازمان از صنایع مختلف عملیاتی شده و تجربه های موفق بسیاری را به همراه داشته است.

راهکاران با در اختیار گذاشتن اطلاعات درست و در لحظه به کسب و کارها کمک می کند تا بهره وری، کارایی و در نتیجه سودآوری شان را افزایش دهند. این راهکار به شکلی طراحی شده است که در کنار پاسخ گویی به نیازهای اساسی صنایع مرجع، قابلیت ارائه رویه های استاندارد به این صنایع را نیز دارد. راهکاران دارای سبد محصولی متنوعی در بخش های مالی، اداری و سرمایه انسانی، فروش، پخش، حسابداری، مدیریت، تدارکات و لجستیک، مدیریت تولید، خرده فروشی، هوشمندی تجاری و مدیریت فرایندهای کسب و کار است. این بخش ها به شکل مداوم در حال توسعه هستند. شرکت همکاران سیستم شیراز با ارائه خدمات ERP جامع ایرانی می تواند در این زمینه به شما کمک کند

راهکاران ابری

ERP جامع ایرانی بر بستر ابر

در سال های اخیر رایانش ابری به یک فناوری مهم در حوزه  فناوری اطلاعات تبدیل شده است. همکاران سیستم هم سو با فناوری روز دنیا، راهکارهای نرم افزاری خود را با فناوری رایانش ابری عرضه  کرده است.  راهکاران ابری یک راهکار نرم افزاری ERP بر بستر رایانش ابری است که با یک سبد محصولی یکپارچه و کاربردی، نیازهای نرم افزاری سازمان ها را پوشش می دهد. با راهکاران ابری، هزینه های سرور و سخت افزار حذف خواهد شد و سازمان ها متناسب با نیازشان هزینه های اشتراک نرم افزار را پرداخت می کنند. از مهمترین مزایای راهکاران ابری می توان به یکپارچگی، به صرفه بودن، دسترسی به اطلاعات سازمان بدون محدودیت زمانی و مکانی و افزایش امنیت اطلاعات به دلیل استفاده از سطوح بالای استانداردهای امنیتی اشاره کرد. موسسه همکاران سیستم شیراز با ارائه ERP جامع ایرانی بر بستر ابر می تواند به شرکت شما در این زمینه کمک کند.

با راهکاران همکاران سیستم در شیراز آشنا شوید


نمایندگی همکاران سیستم

شرکت همکاران سیستم در چند سال گذشته شبکه ای از نمایندگان فروش و استقرار را در سرتاسر کشور توسعه داده و برای جذب نمایندگی فروش موارد زیادی را لحاظ می کند . نمایندگان همکاران سیستم تا به امروز توانسته اند بیش از 800 مشتری از نرم افزار ERP راهکاران ابری همکاران سیستم برای این شرکت بفروش رسانند .

همان طور که قبلا گفته شد این نرم افزار راهکاری جامع برای شرکت های بزرگ است و نیاز های آنها را به صورت حق اشتراک ماهانه یا سالانه برطرف می کند .

نمایندگان همکاران سیستم شرکت‌هایی با تجربه در حوزه خدمات مالی، مشاوره و فناوری اطلاعات هستند که با برخورداری از تعاملات بسیار زیاد در بازار صنعت و … ، مسئولیت پیشبرد فروش و پیاده‌سازی نرم افزار های همکاران سیستم را بر اساس استانداردهای کیفی شرکت، برعهده دارند شما کافیست به ما به عنوان نمایندگی همکاران سیستم شیراز اعتماد کنید تا تجربه ای لذت بخش از همکارای با ما را داشته باشید.