نرم افزار شرکت های پیمانکاری

این روزها اکثر پروژه‌های بزرگ و کوچک به پیمانکارها سپرده می‌شوند و به همین دلیل این افراد نیز باید در مدیریت کارهای خود از نرم‌افزارهای به‌روز استفاده کنند. حتما می‌دانید که نرم‌افزارهای حسابداری با توجه به نیاز هر یک از مشاغل طراحی می‌شوند و ویژگی‌های متفاوتی دارند.
اگر شما نیز از جمله پیمانکارانی هستید که قصد خرید این ابزار کارآمد را دارید، بهتر است با ابتدا اطلاعات خودتان را تکمیل کنید و سپس اقدام به خرید کنید. در این مطلب شما را با نکات مهم خرید نرم افزارهای حسابداری پیمانکاری آشنا خواهیم کرد.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

قبل از هر چیز بهتر است بدانید که حسابداری پیمانکاری شاخه‌ای از علم حسابداری است که در آن فرد متخصص به اسناد، امور مالی و قراردادهای پیمانکاری نظارت می‌کند. لازم به ذکر است که کسب دانش روز در این زمینه می‌تواند به این افراد کمک کند تا کارهای خود را با سهولت انجام دهند.
با افزایش پروژه‌های پیمانکاری در شهرهای بزرگ شناخت نرم افزارهای حسابداری پیمانکاری برای حسابداران به یک امر ضروری تبدیل شده است. به کمک این ابزار پروژه‌ها مدیریت می‌شود و داده‌های مختلف به راحتی تحلیل می‌گردند.

ویژگی‌های نرم افزارهای حسابداری پیمانکاری

برخی از افراد به دلیل مشغله کاری زیاد با نرم‌افزارهای مفید به‌روز آشنا نیستند. به احتمال زیاد اگر این افراد با ویژگی‌های نرم‌افزارهای حسابداری شرکتی مختلف آگاه شوند رغبت خود را برای بهره‌مند شدن از مزایای آنها را نشان می‌دهند.
در دنیای امروز مشاوره مدیریت، شرکت حسابداری را از ریز و درشت کار مطلع می‌کند و بهترین تصمیم‌ها برای پیشبرد اهداف اتخاذ می‌شود. از ویژگی‌های نرم‌افزارهای حسابداری پیمانکاری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• ثبت پیش دریافت‌های هر پروژه
• ثبت انواع ضمانت‌نامه و عملیات آن از جمله ابطال، تمدید و مصادره
• تعریف انواع اجرای قرارداد
• مشخص کردن انواع پرداخت قرارداد نظیر دستمزد، پروژه‌های مقطوع و …
• ثبت اطلاعات مرتبط با مناقصات و نتایج آنها
• تعریف انواع اضافات و کسورات قرارداد
• و بسیاری از ویژگی‌های دیگر

مطالب مرتبط :  آموزش نرم افزار همکاران سیستم ماژول دفتر کل راهکاران-فصل اول

مزایای نرم افزار حسابداری پیمانکاری

جالب است بدانید که به کمک این نرم‌افزار شما در کمترین زمان ممکن می‌توانید فاکتوری را ایجاد کنید و در ادامه عملیات ارسال، پیگیری و پرداخت آن را نیز انجام دهید. هر فرد می‌تواند به کمک این ابزار کلیه صورت‌های مالی و هزینه‌ها را به نحو احسن مدیریت کند. به چند مورد از دیگر مزایای این نرم‌افزارها اشاره می‌کنیم:

ثبت معاملات

مهم‌ترین نقش حسابداری نگهداری سوابق معاملاتی است که فرد در هر زمان بتواند به اطلاعات آنها دسترسی داشته باشد.

حسابداری بدون داشتن دانش

قطعا برایتان جالب خواهد بود که برای استفاده از این نرم‌افزارها نیازی به دانش حسابداری ندارید. با خرید نرم افزار سپیدار می‌توانید از سادگی کار با آن استفاده لازم را ببرید.

صرفه‌جویی در زمان

این ابزار به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید کارهای زیادی را با سرعت بیشتری انجام دهید. انجام بسیاری از کارها نظیر مدیریت قراردادها، سازمان‌دهی هزینه‌های ساخت و ساز، مدیریت اسناد و … به صورت خودکار انجام شوند. به این ترتیب شما زمان زیادی برای انجام فعالیت‌های دیگر خواهید داشت.

بودجه بندی و برنامه‌ریزی

نرم‌افزارهای حسابداری پیمانکاری به شما کمک می‌کنند تا شما به طور دقیق از بودجه خود در هر مرحله از کار باخبر باشید. به این ترتیب همیشه برنامه مشخصی برای پیشرفت خواهید داشت.

مطالب مرتبط :  آیا نرم افزار های ابری مقرون به صرفه هستند؟

یادآوری پرداخت‌های دیرهنگام

با وجود یادآوری‌های خودکار شما قبل از موعد چک‌ها مطلع خواهید شد و هیچ‌گاه زمان پرداخت‌ها را فراموش نخواهید کرد. در دنیای امروز استفاده از این نرم‌افزارها را می‌توان ضروری انگاشت.

قیمت نرم افزار حسابداری پیمانکاری

در داخل کشور نرم‌افزارهای مختلفی وجود دارد اما توصیه می‌کنیم که شما قیمت نرم‌افزار سپیدار و قیمت نرم‌افزار راهکاران را استعلام کنید. این دو شرکت در این زمینه توانسته‌اند اعتماد افراد مختلفی را جلب کنند و سابقه بسیار درخشانی دارند.
سفارش این محصولات را باید از مجموعه‌های معتبر انجام دهید تا بتوانند به شما راهنمایی‌های لازم را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. در ادامه مجموعه معتبر دانا راهبرد را به شما معرفی می‌کنیم.

خرید نرم افزار حسابداری

در دنیای مدرن تمام کارهای ریز و درشت به دست متخصصان سپرده می‌شود. یکی از موسسات نامدار و با سابقه در زمینه ارائه نرم‌افزارهای مختلف مجموعه دانا راهبرد است که بیش از 20 سال سابقه در کارنامه خود دارد. برای خرید نرم افزار راهکاران و سپیدار می‌توانید به سایت این مجموعه مراجعه کنید.

جمع بندی

در کسب‌وکارهای مختلف مدیریت مالی و اسناد به یک معضل تبدیل شده که می‌توان از نرم‌افزارهای قدرتمند استفاده کرد. در این مطلب شما را با ویژگی‌ها و مزایای نرم افزارهای حسابداری پیمانکاری آشنا کردیم تا شما نیز بتوانید از این ابزار نهایت استفاده ار داشته باشید.
برای خرید نرم‌افزارهای سپیدار و همکاران سیستم می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید. در این مجموعه شما با پر کردن فرم می‌توانید در خواست خود را ارسال کنید تا مسئولین با شما تماس بگیرند.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *