قیمت سپیدار سیستم شامل سیستم های اصلی، زیر سیستم ها و امکانات جانبی می باشد
شرکت سپیدار سیستم آسیا با در نظر داشتن نوع نیاز و تنوع فعالیت کسب و کار ها ، امکانات و قابلیت های نرم افزاری خود را در بسته های مختلفی منجمله ، تولیدی، بازرگانی، خدماتی پیمانکاری، سفارش گیری و پخش ارائه کرده است که انتخاب نرم افزار برای شرکت ها را راحتر کرده و علاوه بر آن تخفیف 10% ی را برای خریداران بسته های شرکتی در نظر گرفته است.

خرید بسته های نرم افزاری به دو حالت امکان پذیر هست که شما با توجه به نیاز و بودجه ای که برای خرید برنامه سپیدار در نظر گرفته اید میتوانید بسته کامل یا حداقل بسته ها را انتخاب کنید
درصورتی که قصد خريد نرم افزار سپيدار را دارید و میخواهید قیمت های این نرم افزار را بدانید و در صورت تمایل، از کارشناسان ما پیش فاکتور دریافت کنید، شما را به دیدن این صفحه دعوت می کنیم

نرم افزار حسابداری شرکتی شرکت سپیدار سیستم آسیا، یک نرم افزار جامع و ساده سازی شده برای مدیریت مالی انواع کسب وکارهای کوچک و متوسط است و به همین دلیل قیمت سپیدار سیستم در مقایسه با امکانات و ارزشی که برای کسب و کار ایجاد می کند، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و با استفاده از آن می‌توانید طیف وسیعی از کارهای مالی خود را بدون کوچکترین زحمتی و به صورت اتوماتیک انجام دهید. سیستم‌ها و امکانات متعدد به کار رفته در این نرم‌ افزار باعث شده تا نرم افزار سپیدار به یکی از محبوب ترین نرم‌افزارها در میان موارد مشابه بین کسب وکار ها شناخته شود

قیمت نرم افزار سپیدار

لیست قیمت نرم افزار سپیدار را میتوانید در این صفحه مشاهده کنید

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم یک نرم افزار جامع و همه فن حریف است و به همین دلیل قیمت سپیدار سیستم در مقایسه با امکانات و ارزشی که برای کسب و کار ایجاد می کند، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و با استفاده از آن می‌توانید طیف وسیعی از کارهای مالی خود را بدون کوچکترین زحمتی انجام دهید. سیستم‌های متعدد به کار رفته در این نرم‌ افزار باعث شده تا نرم افزار سپیدار به یکی از جامع‌ترین نرم‌افزارها در میان موارد مشابه تبدیل شود.

درصورتی که قصد خريد نرم افزار سپيدار را دارید و میخواهید قیمت های این نرم افزار را بدانید و در صورت تمایل، از کارشناسان ما پیش فاکتور دریافت کنید، شما را به دیدن این صفحه دعوت می کنیم

آشنایی با سیستم‌های نرم افزار سپیدار
نرم افزار سپیدار با داشتن 15 سیستم حسابداری مجزا و 9 زیرسیستم کاربردی نیازهای تمام افراد را در نظر گرفته است تا هر شخص یا شرکت بتواند متناسب با آنچه که نیاز دارد خدمات دریافت کند.
سیستم حسابداری، سیستم دارایی ثابت، سیستم دریافت و پرداخت، سیستم تامین کنندگان و انبار تولیدی، سیستم حقوق و دستمزد، سیستم مشتریان و فروش، سیستم تامین کنندگان و انبار بازرگانی، سیستم فروش خدماتی، سیستم حسابداری پیمانکاری، سیستم تولید، سیستم مدیریت تردد اثر انگشت که شامل سخت افزار و نرم‌ افزار می‌شود، سیستم سفارش گیری، سیستم پخش سرد و گرم و سرانجام سیستم سفارشات و خرید خارجی 15 سیستم اصلی نرم افزار سپیدار هستند که در ادامه به همه‌ی آن‌ها خواهیم پرداخت.
همچنین زیر سیستم ارزی، زیر سیستم فروش پیشرفته، زیر سیستم سیستم توزیع، زیر سیستم دو زبانه، زیر سیستم مدیریت پیام، زیر سیستم ردیابی، زیر سیستم دو واحدی، زیر سیستم تبدیل انبار بازرگانی به تولیدی و سرانجام زیر سیستم موبایل و تبلت سفارش‌گیری 9 زیرسیستم این نرم‌افزار هستند.

قیمت نرم افزار سپیدار و شرایط تخفیف خرید امروز

پیش از آنکه به بررسی قیمت نرم افزار بپردازیم، جالب است که بدانید می‌توانید با استفاده از تخفیف‌های ویژه ای که در جشنواره های خرید این نرم افزار ارائه می شود، در زمان خرید نرم افزار سپیدار قیمت های باورنکردنی دریافت کنید. تخفیف‌هایی مثل 25 درصد تخفیف بر تک سیستم حسابداری، تخفیف 35 درصدی نرم افزار حسابداری و یک بسته‌ی سیستمی دیگر، تخفیف ویژه‌ی 10 درصدی سیستم اثر انگشت و همچنین مزایای ویژه‌ی پشتیبانی سه ماهه یا 2 ماهه پشتیبانی رایگان از دیگر مزایای این جشنواره ها هستند.

قیمت سیستم حسابداری

درصورتی که به سیستم حسابداری به عنوان یکی از اصلی‌ترین سیستم‌های مورد نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها نیاز دارید، می‌توانید سیستم حسابداری را تنها با پرداخت مبلغ 4.500.000 تومان خریداری کنید.

سیستم تامین کنندگان و انبار بازرگانی

در کنار شرکت‌ها یا سازمان‌هایی که به جای عرصه‌ی تولید در عرصه‌ی صادرات و واردات فعالیت دارند، شرکت‌های بازگانی هم به واسطه‌ی انبارهای بزرگ و معاملات مالی پیچیده‌ای که دارند، به یک سیستم حسابداری کارآمد نیاز پیدا می‌کنند. سپیدار سیستم قیمت خدماتش را طوری تنظیم کرده است که بتواند علاوه بر ارائه‌ی بهترین خدمات، جانب انصاف را هم نگه دارد. بنابراین پیشنهاد ما این است که اگر یک کسب و کار مبتنی بر بازرگانی دارید، تنها با مبلغ 8.800.000 تومان نرم افزار سپیدار سیستم خود را به این ابزار مجهز کنید.

سیستم مشتریان و فروش

قیمت سپیدار سیستم به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ شما چه انتظاراتی از یک سیستم حسابداری دارید؟ اگر مدیریت سیستم فروش مجموعه برایتان اهمیت دارد، یک سیستم فروش کارآمد نه تنها رغبت مشتریان برای خرید دوباره از شما را افزایش می‌دهد، بلکه می‌تواند موجب سهولت کار خود شما هم باشد. سیستم مشتریان و فروش تنها با مبلغ 10.000.000 تومان قابل خریداری است.
اپلیکیشن موبایل سپیدار سیستم

قیمت نرم افزار حقوق و دستمزد سپیدار

اگر شما هم تجربه‌ی مدیریت یک مجموعه را داشته باشید، می‌دانید که پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان چه مسئله‌ی مهمی است. بی نظمی در انجام این کار نه تنها ممکن است باعث نارضایتی کارکنان شود بلکه توان تولیدی مجموعه را هم کاهش خواهد داد. به همین دلیل شما تنها با پرداخت مبلغ 9.700.000 تومان می‌توانید نرم افزار حسابداری خود را به یک ابزار قدرتمند برای پرداخت حقوق مجهز کنید.

قیمت سیستم دریافت و پرداخت

برای آنکه بتوان از پس مسائل مالی به خصوص در حجم سنگین تراکنش‌ها برآمد، داشتن یک سیستم دریافت و پرداخت اهمیت بسیار زیادی دارد. شما می‌توانید این سیستم را با پرداخت مبلغ 7.400.000 تومان خریداری کنید.

قیمت سیستم دارایی ثابت

سیستم دارایی ثابت هم از آن جهت که می‌تواند ظرفیت خوبی برای کنترل سرمایه باشد، بسیار حائز اهمیت است. هزینه‌ی خرید این سیستم 7.900.000 تومان است.

قیمت سیستم تولید

آنچه که یک سیستم تولید را برای کارخانه‌های کوچک یا کارگاه‌های تولیدی حیاتی می‌کند، استفاده از نرم‌افزاری است که بتواند تمامی جزییات کار را در خود ثبت کند و به صاحبان بنگاه‌های کوچک در محاسبه‌ی سود و زیان کار کمک کند. بر اساس لیست قیمت نرم افزار سپیدار قیمت مورد نیاز برای راه‌اندازی سیستم تولید 9.500.000 تومان است.

سیستم حسابداری پیمانکاری

آیا با مشاغلی که به صورت پروژه‌ای فعالیت می‌کنند آشنایی دارید؟ مشاغلی مثل دفاتر معماری یا کارگاه‌های تعمیر و بهسازی ساختمان که انجام کارهای مربوطه را به صورت پیمانکاری و پروژه‌ای انجام می‌دهند، اگر بتوانند نرم افزار حسابداری کارآمدی به مشتریانشان معرفی کنند، راحت‌تر پروژه‌ها را قبول خواهند کرد. در سیستم حسابداری پیمانکاری شما با پرداخت مبلغ 11.000.000 می‌توانید این ویژگی را در نرم افزار حسابداری خود داشته باشید.

سیستم فروش خدماتی

شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات مثل شرکت‌های نظافتی، شرکت‌های باربری و سایر انواع این شرکت‌ها درصورتی که بتوانند فروش خدمات خود را به صورت سیستمی انجام دهند و تمامی مراحل ثبت و پرداخت هزینه‌ی خدمت را به صورت غیرحضوری انجام دهند، به یک شرکت خدماتی به‌روز و کارآمد تبدیل می‌شوند. قیمت سیستم فروش خدماتی 9.200.000 تومان به کل قیمت نرم افزار سپیدار سیستم اضافه خواهد کرد.

سیستم تامین کنندگان و انبار تولیدی 

یکی دیگر از نرم‌ افزارهایی که برای کسب و کارهای مختلف کاربرد دارد، سیستم مدیریت انبار است. انبارداری شرکت‌هایی که حجم معاملات و مراودات کالای زیادی دارند بسیار کار زمان‌بر و پیچیده‌ای است. نصب سیستم تامین کنندگان و انبار تولیدی نرم افزار سپیدار می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در سهولت کار شما داشته باشد. قیمت این سیستم 10.000.000 هزار تومان است.

قیمت سیستم مدیریت اثر انگشت

یکی از پرکاربردترین تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شرکت‌ها و ادارات که از یک دهه قبل ظهور کرد، سیستم‌های ورود و خروج مجهز به سیستم اثر انگشت است. سیستم اثر انگشت در سازمان‌ها، شرکت‌ها و یا واحدهای تولیدی که در آن‌ها کنترل ورود و خروج افراد اهمیت دارد، کاربرد بسیار زیادی دارند.
برای آنکه بتوان به یک نظم سازمانی رسید، سیستم مدیریت اثر انگشت می‌تواند کمک شایانی به این موضوع کند. قیمت این تجهیزات 21.000.000 تومان است و شما می‌توانید به سادگی آن را به نرم افزار خود اضافه کنید.

قیمت سیستم سفارش گیری

یکی دیگر از سیستم‌های جالب توجهی که معمولا در میان شرکت‌ها و سازمان‌های تولیدکننده طرفداران زیادی دارد، سیستم سفارش گیری یا همان سیستم پخش مویرگی است.
با استفاده از این سیستم می‌توان برای فروش کالاها و عملکرد ویزیتورها مناطق مشخصی را در نقشه تعریف کرد یا سقف فروش کالا توسط هر ویزیتور را تغییر داد. همچنین با استفاده از این سیستم شرکت‌هایی که عادت به پرداخت پورسانت دارند می‌توانند مدل‌های مدل‌های مختلف دریافت پورسانت را برای کارکنان خود تعریف کنند. این سیستم مبلغ 12.000.000 تومان را به قیمت نرم افزار سپیدار اضافه می‌کند.

قیمت سیستم پخش سرد 

پخش سرد و پخش گرم دو مفهوم مجزا برای عملکرد شرکت‌هایی است که از مشتریان خود سفارش دریافت می‌کنید. در سیستم پخش سرد فروشنده یا شرکت مورد نظر پس از آنکه سفارش مشتریان را دریافت کرد، آن را طی فرآیندهای سازمانی آماده کرده و توسط ویزیتورها و پخش‌ کننده‌ها به دست مشتری می‌رساند. سپیدار سیستم قیمت این خدمات خود را 19.200.000 تومان در نظر گرفته است.

قیمت سیستم پخش گرم

سیستم پخش گرم هم یکی دیگر از سیستم‌های پخش است که شرکت‌ها و سازمان‌ها و تولیدی‌های مختلف از آن برای خدمات‌رسانی به مشتریان استفاده می‌کنند. در سیستم پخش گرم ویزیتورها یا پخش کننده‌های شرکت در محل حضور مشتریان حاضر می‌شوند و پس از دریافت سفارش جنس را در همان محل به مشتری تحویل می‌دهند. قیمت این نوع از سیستم پخش که به پخش گرم معروف است نیز در سپیدار سیستم 19.200.000 تومان است.

قیمت سیستم سفارشات خارجی

این سیستم که قیمت نرم افزار سپیدار را 11.500.000 تومان افزایش می‌دهد، برای شرکت‌هایی کاربرد دارد که در زمینه‌ی واردات و خریدهای خارجی فعال هستند. این سیستم امکانات متعددی مثل ثبت پیش فاکتور، ثبت و صدور بیش از یک فاکتور خرید، محاسبه‌ی خودکار «فی» هر کالا و همچنین ثبت بارنامه و تخصیص گمرکی را برای انجام کارهای مختلف تسهیل خواهد کرد.

زیر سیستم ارزی

همان طور که در بخش ابتدایی این مقاله هم اشاره کردیم قیمت نرم افزار سپیدار علاوه بر تعیین توسط سیستم‌های مختلف، توسط زیرسیستم‌ها هم نیز تغییر خواهد کرد. زیرسیستم ارزی به عنوان یک امکانات جانبی می‌تواند به نرم افزار اضافه شود و قیمت نهایی را تغییر دهد. شما برای داشتن این خدمت تنها باید مبلغ 3.800.000 تومان پرداخت کنید

زیرسیستم فروش پیشرفته

زیرسیستم فروش پیشرفته در واقع امکانات جانبی و جالبی را به سیستم فروش مشتریان اضافه می‌کند. امکاناتی مثل درج کالای هدیه در فاکتورهای فروش و برگشتی، امکان تعریف انواع مختلف تخفیف، امکان مشخص کردن بازاریاب در فاکتور هر مشتری و بسیاری از ویژگی‌های دیگر از جمله خدماتی است که در زیرسیستم فروش پیشرفته تعریف شده‌اند. سیستم فروش پیشرفته قیمت سپیدار همکاران سیستم را  5.500.000 تومان افزایش خواهد داد و این مبلغ به مبلغ سایر خدمات شما اضافه خواهد شد.

سایر زیرسیستم‌ها
در جدول زیر مجموعه‌ای از سایر زیرسیستم هایی که در قیمت سپیدار سیستم آسیا تاثیرگذار هستند به همراه برخی از ویژگی‌های آن‌ها آمده است.

زیر سیستم قیمت ویژگی
زیرسیستم توزین 2.800.000 تومان اندازه‌گیری و ثبت کالاهای واردشده به انبار
زیرسیستم دو زبانه 5.000.000 تومان مشاهده و ثبت اطلاعات به دو زبان مختلف فارسی و انگلیسی
زیرسیستم مدیریت پیام 1.300.000 تومان امکان ارسال پیام انبوه به مشتریان و ارسال پیامک‌های سازمانی
زیرسیستم ردیابی 2.800.000 تومان امکان پیگیری گردش کالا با استفاده از کد مشخص
زیرسیستم دو واحدی 2.800.000 تومان امکان آمارگیری از کالاها به صورت بسته‌ای و عددی
زیرسیستم تبدیل انبار بازرگانی به تولیدی 2.500.000 تومان تبدیل قابلیت‌های سیستم انبار بازرگانی به سیستم انبار تولیدی
زیرسیستم موبایل و تبلت اندازه‌گیری 6.000.000 تومان امکان اجرای خدمات بر روی دستگاه‌های مختلف

سایر امکانات جانبی

جالب است بدانید علاوه بر سیستم‌ها و زیرسیستم های مختلفی که در این مقاله به آن‌ها پرداختیم، نرم افزار سپیدار سیستم می‌تواند امکانات جانبی جالب توجهی را هم برای شما به ارمغان آورد. 

قفل مدیریتی

در این امکانات مدیران هر شرکت می‌توانند دسترسی افراد برای دریافت گزارش‌های مختلف را محدود کنند. قیمت نرم افزار سپیدار به ازای هر قفل مدیریتی 2.700.000 تومان افزایش خواهد یافت. 

تعداد کاربرهای همزمان

یکی دیگر از امکانات جانبی نرم افزار سپیدار امکان تعیین تعداد کاربرهای همزمان است. قیمت نرم افزار به ازای اضافه کردن هر کاربر 2.700.000 تومان افزایش پیدا خواهد کرد.

چند شرکتی

از دیگر امکانات جانبی نرم افزار سپیدار سیستم می‌توان به امکان چندشرکتی اشاره کرد. با استفاده از این امکان شما می‌توانید اطلاعات چند شرکت مختلف را در نرم افزار وارد کرده و همزمان از آن استفاده کنید. اضافه کردن هر شرکت جدید هم به به صورت تقریبی به ازای هر سیستم 3.300.000 تومان به قیمت نرم‌افزار سپیدار اضافه خواهد کرد.

جمع بندی
همانطور که دیدید قیمت نرم افزار سپیدار همکاران سیستم با توجه به آنکه شما چه انتظاراتی از این نرم افزار دارید و آن را برای چه کاربردهایی لازم دارید، متفاوت است. بنابراین باید ضمن نیازسنجی از شرکت و مجموعه‌ی خود، بهترین پکیج این نرم افزار را سفارش دهید تا امکانات آن بتواند کارها را برای شما ساده‌تر کند.

اگر کسب و کار شما فروشگاه اینترنتی دارد یا قسط ایجاد این فروشگاه را دارید پیشنهاد می کنیم این مطلب را هم ببینید :

اتصال فروشگاه اینترنتی به نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

5/5 - (14 امتیاز)

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *