نرم‌افزارهای سازمانی ابری مجموعه ای از نرم‌افزارها و خدمات است که بر روی زیرساخت ابری (مانند سرورها، شبکه و ذخیره‌سازی) میزبانی می‌شوند و برای تسهیل و بهبود فرآیندها و عملکرد سازمان‌ها استفاده می‌شوند. این نوع نرم افزارها بر اساس استفاده از سیستم مجازی خود نسبت به محدودیت‌های فیزیکی و مشکلات قدیمی سیستم‌های سنتی شرایط بهینه‌تری دارند.

در شرکت دانا راهبرد با توجه به نیاز‌های شما در کسب‌وکارتان به شما مشاوره داده می‌شود و بهترین انتخاب‌ها به شما پیشنهاد و ارائه می‌شود تا در زمان و هزینه‌های شرکت یا کسب‌و‌کار شما صرفه‌جویی شود. برای آگاهی از آخرین به‌روزرسانی‌های اتفاق‌افتاده در دنیای نرم‎‌افزارها می‌توانید به سایت دانا راهبرد مراجعه کنید.

مزایای استفاده از نرم‌افزار‌های سازمانی ابری چیست؟

علل زیادی وجود دارد که شرکت دانا راهبرد بر استفاده و پیشنهاد این نرم‌افزار‌ها به مشتریان خود تمرکز زیادی دارد. مزایای استفاده از نرم‌افزارهای سازمانی ابری شامل مقیاس‌پذیری، انعطاف‌پذیری، عملکرد بالا، قابل دسترس بودن در هرجا ، امنیت در برخورد با داده‌ها و کاهش هزینه‌ها است. در متن زیر به بررسی کامل تعدادی از این مزایا خواهیم پرداخت.

بهره‌وری افزایش یافته

یکی از مزایای استفاده از نرم افزارهای سازمانی ابری افزایش بهره‌وری سازمان است. این نرم‌افزارها به شرکت‌ها کمک می‌کنند تا فرآیندهای خود را بهبود دهند، اطلاعات را مدیریت کنند و به تصمیمات بهتری برسند. با دسترسی آسان به اطلاعات و امکان تبادل و هماهنگی سریع تر، تیم‌ها می‌توانند بهتر و کارآمدتر کار کنند.

کم ‌هزینه بودن

استفاده از این نرم‌افزارها به شرکت‌ها کمک می‌کند تا هزینه‌های سیستم‌ها و نرم‌افزارهای جانبی را کاهش دهند. با این روش، شرکت‌ها نیازی به خرید و نگهداری سیستم‌های سخت‌افزاری گران‌قیمت ندارند. همچنین، نرم‌افزارهای ابری در قالب سرویس‌دهنده‌های مبتنی بر اشتراک عرضه می‌شوند که به شرکت‌ها اجازه می‌دهند هزینه‌های سرورها و زیرساخت‌ها را به‌صورت ماهانه یا سالانه پرداخت کنند.

مطالب مرتبط :  چرا همه شرکت ها به نرم افزار حسابداری نیاز دارند؟

سهولت در استفاده و امنیت بیشتر

با استفاده از نرم‌افزارهای سازمانی ابری، شرکت‌ها می‌توانند به‌طور مرکزی اطلاعات خود را در یک محل امن ذخیره کنند. این روش احتمال از دست رفتن اطلاعات یا نقض امنیت را کاهش می‌دهد. همچنین، بخش فناوری اطلاعات سرویس‌دهنده ابری مسئولیت به روزرسانی نرم‌افزارها، پشتیبانی فنی و امنیت را به عهده می‌گیرد، که به مدیریت شرکت‌ها آسودگی خاطر بدهند.

قابلیت مقیاس پذیری

با استفاده از سیستم‌های ابری، شرکت‌ها به راحتی می‌توانند ظرفیت مورد نیاز خود را تغییر دهند و منابع را افزایش یا کاهش دهند. این قابلیت مقیاس پذیری سرعت رشد سازمان را تسریع می‌دهد و امکان بهبود خدمات به مشتریان  فراهم می‌کند.

همکاری و هماهنگی بیشتر

نرم‌افزارهای سازمانی ابری به تیم‌ها امکان می‌دهند به‌صورت همزمان و هماهنگ روی پروژه‌ها کار کنند. با اشتراک‌گذاری فایل‌ها، پوشه‌ها و اطلاعات، تیم‌ها می‌توانند در یک محیط مشترک کار کنند و تماس‌های مکالمه و تصویری را در دسترس داشته باشند. این امکانات همکاری و هماهنگی در سازمان‌ها را بیشتر می‌کند و به کارهای تیمی را تسهیل می‌بخشد.

در ادامه مقاله به بررسی نرم‌افزار‌هایی خواهیم پرداخت که توانایی تاثیرگذاری زیادی در مدیریت بهینه‌تر سازمان شما را دارند. در شرکت دانا راهبرد انواع مختلف از این نوع نرم‌افزار ارائه می‌شوند. با توجه به نیاز سازمان خود ‌می‌توانید برای یافتن نرم‌افزار‌های کاربردی به سایت شرکت دانا راهبرد مراجعه کنید.

نرم‌افزار سپیدار همکاران سیستم

یکی از پیشنهاد‌های دانا راهبرد برای مدیریت کسب‌وکار شما نرم‌افزار سپیدار همکاران سیستم است. سپیدار همکاران سیستم نرم‌افزاری مخصوص حسابداری است که برای مدیریت و بهینه‌سازی فعالیت‌های یک سازمان، شرکت یا فروشگاه‌های کوچک طراحی  شده است. این نرم‌افزار قابلیت انجام وظایف مختلفی را اعم از مدیریت پروژه، مدیریت منابع انسانی، مدیریت مالی و اقتصادی، مدیریت ارتباط با مشتریان و بسیاری موارد دیگر را فراهم می‌کند. از جمله ویژگی‌هایی که برای این نرم‌افزار می‌توان نام برد  موارد زیرهستند.

مطالب مرتبط :  بهترین نرم افزار سازمانی شرکت های پیمانکاری

مدیریت پروژه

به شما امکان می‌دهد تا پروژه‌های مختلف را مدیریت کنید، برنامه‌ریزی، تخصیص منابع و زمان‌بندی کنید و پیشرفت پروژه را پیگیری کنید.

مدیریت منابع انسانی

با استفاده از سپیدار، می‌توانید اطلاعات مربوط به کارکنان خود، اطلاعات شخصی، وظیفه کارکنان، سوابق شغلی و مهارت‌ها را مدیریت کنید.

مدیریت مالی و اقتصادی

این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا مدیریت مالی سازمان خود را بهبود ببخشید که شامل بودجه‌بندی، حسابداری، پیگیری وضعیت مالی و گزارش‌دهی مالی می‌شود.

قابلیت پیش‌بینی

با استفاده از الگوریتم‌های قدرتمند و مدل‌های پیش‌بینی، قادر است به صورت دقیق رفتار کاربران را پیش‌بینی کند. این امکان به سپیدار همکاران سیستم می‌دهد تا نیازها و تقاضاهای کاربران را پیشاپیش تشخیص داده و باعث ارائه خدمات بهتر و موثرتر می‌شود.

قیمت راهکارانراهکاران همکاران سیستم

راهکاران ابری با یکپارچگی ابزارهای مدیریتی و همکاری، ارتباطات بهبود یافته و قابلیت‌های تجزیه و تحلیل، به تیم‌ها کمک می‌کنند تا به طور موثرتری پروژه‌ها را مدیریت کنند و با همکاری بهتر اهداف خود را به‌دست آورند.این نرم‌افزار قابلیت‌های زیر را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد:

مدیریت پروژه

نرم‌افزار راهکاران همکاران سیستم ابزارها و قابلیت‌های مدیریت پروژه را فراهم می‌کند که به کاربران کمک می‌کند تا پیشرفت پروژه را مشاهده و مدیریت کنند. این شامل تعیین وظایف، برنامه ریزی زمانبندی، مدیریت منابع و پیگیری پیشرفت پروژه است.

هماهنگی و ارتباط

این نرم‌افزار ابزارهایی را فراهم می‌کند که به اعضای تیم کمک می‌کند تا به‌طور هماهنگ و موثر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. از جمله ویژگی‌های موجود در این نرم افزار می‌توان به نشریات داخلی، تالارهای گفتگو، نظرسنجی‌ها و اعلان‌ها اشاره کرد.

مطالب مرتبط :  نرم افزار حسابداری ملی در شیراز

مشارکت و همکاری

این نرم افزار امکان همکاری بین اعضای تیم را با پشتیبانی از ویژگی‌هایی مانند به اشتراک گذاری فایل‌ها، نسخه‌های کنترل شده، نمودارهای گانت و وظایف مشترک فراهم می‌کند. این‌کار به تیم کمک می‌کند تا به‌طور هم‌زمان در پروژه همکاری کنند و به آسانی اطلاعات را به اشتراک بگذارند.

گزارش‌دهی و تجزیه و تحلیل

راهکاران همکاران سیستم ابزارها و قابلیت‌هایی را برای گزارش‌دهی و تجزیه و تحلیل پیشرفت پروژه و عملکرد تیم فراهم می‌کند. این شامل پیشرفت پروژه در قالب نمودارهای گانت و ارائه گزارش‌های سفارشی و مرتبط با عملکرد تیم است.

جمع‌بندی

در مجموع این دو نرم‌افزار به شما کمک می‌کند تا از مشکلاتی که در سیستم‌های قدیمی وجود داشت دوری کنید. اگر قصد خرید نرم‌افزار راهکاران یا خرید نرم‌افزار سپیدار را برای کسب‌وکار خود دارید، می‌توانید برای دریافت مشاوره بیشتر، اطلاعات بیشتر و اطلاعات درباره قیمت نرم‌افزار سپیدار یا قیمت نرم‌افزار همکاران سیستم به سایت شرکت دانا راهبرد که دارای نمایندگی همکاران سیستم است، مراجعه کنید.

با توجه به این‌که تخصص این شرکت در فروش با مناسب‌ترین قیمت و پشتیبانی این محصولات است. با توجه به نیازهای کسب‌وکار شما متخصین شرکت دانا راهبرد برای شما بهترین پیشنهادها را مطرح می‌کنند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها از رقبای خود پیشی بگیرید.

ما آماده کمک به شما هستیم 

پس از تکمیل فرم روبرو ، ما با شما تماس خواهیم گرفت 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *