نرم افزار های سازمانی همکاران سیستم یک روش نوین و کارآمد برای مدیریت کسب‌وکارها به‌حساب می‌آید که باعث شده فرایندها و پرسه‌ها سازمانی، اتوماتیک‌تر و سریع‌تر شوند. این سرویس‌ها روی مدیریت منابع انسانی نیز تأثیرات مثبت زیادی دارند.

معرفی نرم‌افزارهای سازمانی تحت وب

برنامه‌سازمانی مبتنی بر وب به  برنامه‌هایی اطلاق می‌شود که بر روی یک سرور راه دور میزبانی می‌شوند و از طریق یک مرورگر وب قابل‌دسترسی هستند. این راه‌حل‌های نرم‌افزاری برای کمک به کسب‌وکارها در مدیریت جنبه‌های مختلف عملیات خود از جمله منابع انسانی، امور مالی، ارتباط با مشتری و مدیریت زنجیره تأمین طراحی شده‌اند.

نرم‌افزار سازمانی مبتنی بر وب معمولاً به‌عنوان یک سرویس مبتنی بر اشتراک ارائه می‌شود و کاربران برای دسترسی به آن هزینه ماهانه یا سالانه پرداخت می‌کنند. این برنامه اغلب به‌عنوان Software as a Service (SaaS) شناخته می‌شود و به‌دلیل مقیاس‌پذیری، انعطاف‌پذیری و مقرون‌به‌صرفه بودن آن در مقایسه با راه‌حل‌هایSoftwareهای سنتی محبوبیت فزاینده‌ای پیدا کرده است.

همکاران سیستم یک مجموعه ایرانی است که در زمینه طراحی، ساخت و ارائه این چنین سرویس‌هایی فعالیت می‌کند. نرم‌افزار راهکاران حاصل تلاش‌های این شرکت است و قابلیت‌ها و ابزارهای متنوع و جامعی به کسب‌وکارها ارائه می‌دهد. راهکاران ابری یک گزینه بهینه، مقرون‌به‌صرفه و کارآمد برای کسب‌وکارها به‌حساب می‌آید.

نرم افزار های سازمانی همکاران سیستم توسط تیم این مجموعه پشتیبانی و سرورهای آن‌ها مدام بروز نگه داشته می‌شود تا کسب‌وکارها بتواند در هر ساعت از شبانه‌روز بدون نیاز به سخت‌افزار قوی و بدون نیاز به آپدیت کردن به‌صورت سنتی از آن استفاده کنند.

 

نرم افزارهای سازمانی ابری همکاران سیستم

دلایل محبوبیت نرم‌افزارهای سازمانی تحت وب

این سرویس‌ها به دلایل متعددی محبوب شده و به‌طور گسترده توسط سازمان‌ها استفاده می‌شود. در واقع این دلایل محبوبیت آن‌ها دو جنبه مقرون‌به‌صرفه شدن و کاهش هزینه و افزایش بازدهی و کارآمدی دارد.

 دردسترس و انعطاف‌پذیری بودن

آن‌ها در مقایسه با برنامه‌های سنتی، دسترسی و انعطاف‌پذیری بیشتری را ارائه می‌دهند. با استفاده از این نوع سرویس‌ها، کاربران می‌توانند از هر دستگاهی که به اینترنت متصل است، به سیستم دسترسی داشته باشند که امکان کار و همکاری از راه دور را فراهم می‌کند. این امر به‌ویژه در محیط کسب‌وکار جهانی شده و دیجیتالی شده امروزی که در آن کارمندان احتمال دارد در نقاط مختلفی از نظر جغرافیایی ساکن بوده و نیاز به کار از خانه داشته باشند، بسیار مهم است.

مطالب مرتبط :  دمو نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

رفع مشکل نیاز به بروزرسانی و نصب نسخه‌های جدید و کاهش هزینه

همچنین این سرویس‌ها نیاز به نصب و بروزرسانی پیچیده را از بین می‌برند. نرم‌افزارهای سنتی اغلب به پرسنل فناوری اطلاعات نیاز دارند تا آن را روی هر رایانه یا سرور جداگانه نصب کنند که می‌تواند زمان‌بر و پرهزینه باشد.

در مقابل، Software as a Service روی سرورهای ارائه‌دهنده میزبانی می‌شوند و از طریق یک مرورگر وب قابل‌دسترسی هستند و نیاز به نصب را از بین می‌برد و بروزرسانی‌ها را یکپارچه می‌کند. این کار باعث کاهش بار روی بخش‌های فناوری اطلاعات می‌شود و تضمین می‌کند که همه کاربران با آخرین نسخه کار می‌کنند  و دیگر نیاز به هزینه برای خرید نسخه‌های جدیدتر و نصب مجدد نیست.

نرم افزار های سازمانی همکاران سیستم یک جایگزین مناسب برای روش سنتی یعنی استفاده از برنامه‌های دسکتاپی به‌حساب می‌آید.

مقیاس پذیزی و مقرون‌به‌صرفه بودن

علاوه بر این، این نوع سرویس مقیاس‌پذیری و مقرون‌به‌صرفه بودن را ارائه می‌دهد. سازمان‌ها به‌راحتی می‌توانند میزان استفاده خود را بر اساس نیازهای خود بدون سرمایه‌گذاری در سخت‌افزار یا مجوزهای اضافی، افزایش یا کاهش دهند. این امر آن را به ویژه برای مشاغل کوچک و متوسط که ممکن است منابع محدودی داشته باشند اما همچنان به راه‌حل‌های نرم‌افزاری قوی نیاز دارند جذاب می‌کند.

امنیت بالا

همچنین، نرم‌افزار سازمانی مبتنی بر وب اغلب دارای ویژگی‌های امنیتی داخلی است که از داده‌های حساس محافظت می‌کند. ارائه‌دهندگان سرمایه‌گذاری زیادی روی اقدامات امنیتی مانند رمزگذاری، فایروال‌ها و پشتیبان‌گیری منظم برای اطمینان از یکپارچگی داده‌ها و محافظت در برابر تهدیدات سایبری می‌کنند. این به سازمان‌ها آرامش خاطر می‌دهد که بدانند داده‌هایشان امن است.

مطالب مرتبط :  چرا همه شرکت ها به نرم افزار حسابداری نیاز دارند؟

یکپارچگی

یکی دیگر از دلایل محبوبیت این برنامه‌ها است که همکاری و یکپارچگی را در بخش‌های مختلف یک سازمان ارتقا می‌دهد. این به کارمندان تیم‌ها یا بخش‌های مختلف اجازه می‌دهد به اطلاعات آنلاین و در لحظه دسترسی داشته باشند، اسناد را به اشتراک بگذارند، به‌طور مؤثر ارتباط برقرار نمایند و به‌طور یکپارچه با هم کار کنند. این امر بهره‌وری، کارایی و فرایندهای تصمیم‌گیری را در سازمان بهبود می‌بخشد.

نمایندگی همکاران سیستم آماده ارائه خدمات و پشتیبانی از سرویس برای سازمان‌های مختلف هستند. خرید نرم‌افزار راهکاران یک انتخاب بسیار خوب برای سازمان‌ها، کسب‌وکارها و شرکت‌ها به حساب می‌آید و می‌تواند دغدغه یکپارچگی، محدودیت‌های سخت‌افزاری و بروزرسانی را برطرف کند. با توجه به این ویژگی‌ها قیمت نرم‌افزار راهکاران بسیار معقول بوده و می‌تواند در هزینه کسب‌وکار شما صرفه‌جویی نماید.

مشاور منابع انسانی

نقش سرویس‌های تحت وب در مدیریت کردن منابع انسانی

نرم افزار های سازمانی همکاران سیستم و دیگر سرویس‌های مبتنی بر وب با ارائه طیف وسیعی از ابزارها و ویژگی‌ها به متخصصان منابع انسانی به آن‌ها برای مدیریت مؤثر نیروی کار خود کمک می‌کنند. برخی از نقش‌های کلیدی این سرویس‌ها در مدیریت منابع انسانی را در این بخش بررسی می‌کنیم.

کوتاه کردن و اتوماتیک کردن پرسه‌ها

این سرویس‌ها می‌توانند با خودکار کردن وظایفی مانند غربالگری رزومه، ارتباطات نامزدها و بررسی پس‌زمینه، فرایند استخدام و عضویت را ساده‌تر کنند. همچنین می‌تواند بستری متمرکز برای استخدام‌های جدید فراهم کند، اتوماتیک و سیستماتیک کردن یک سری پرسه‌های پرتکرار با استفاده از این سرویس باعث سرعت بخشیدن به روند کار ما می‌شود.

مدیریت عملکرد

همچنین می‌تواند به متخصصان منابع انسانی کمک کند تا عملکرد کارکنان را با تعیین اهداف و ارائه بازخورد ارزیابی کنند. همچنین با استفاده از آن می‌توانید تجزیه‌وتحلیل داده‌ها را انجام دهید و متوجه نقاط قوت و ضعف در منابع انسانی خود شوید و برای رفع نقاط ضعف راهکار پیدا کنید.

نرم‌افزار سپیدار یکی دیگر از سرویس‌های موفق در این زمینه به‌حساب می‌آید. خرید نرم‌افزار سپیدار در این سال‌ها روند صعودی چشمگیری داشته و توانسته تمام نیازهای کسب‌وکارها را پاسخ دهد و ابزارهای لازم برای مدیریت بخش‌های مختلف را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

مطالب مرتبط :  نرم افزار حسابداری ملی در شیراز

قیمت نرم‌افزار سپیدار بسیار معقول و رقابتی است که این موضوع به یکی دیگر از دلایل پیشرفت سریع و محبوبیت این سرویس تبدیل شد. مجموعه حرفه‌ای سازنده این برنامه به خوبی از پس مدیریت سرورها و بروز نگه داشتن خدمات برآمده‌اند و این باعث جلب رضایت استفاده‌کنندگان از این سرویس شده است.

مدیریت زمان و حضوروغیاب

نرم افزار های سازمانی همکاران سیستم و سرویس‌های مشابه آن می‌توانند ثبت زمان و حضوروغیاب را به‌صورت خودکار انجام دهند و به متخصصان منابع انسانی امکان نظارت بر حضوروغیاب کارکنان، محاسبه اضافه‌کاری و مدیریت درخواست‌های مرخصی را می‌دهند. همچنین می‌توانند با سیستم‌های حقوق و دستمزد ادغام شده تا از پرداخت دقیق و مطابقت با قوانین کار اطمینان حاصل شود.

تعامل کارکنان

همچنین می‌تواند تعامل کارکنان را با ارائه ابزارهایی برای ارتباط بهبود بخشد. علاوه بر این می‌تواند همکاری و اشتراک دانش را در بین کارکنان تسهیل کند و منجر به افزایش بهره‌وری و رضایت شغلی شود.

شما می‌توانید با مراجعه به مجموعه حرفه‌ای و با دانش دانا راهبرد اطلاعات تکمیلی و دقیق‌تری به‌دست آورید و برای خرید این سرویس‌ها اقدام نمایید.

جمع بندی

این روزها اهمیت نرم افزارهای سازمانی برای تمام کسب‌وکارها مشخص شده و به همین دلیل افراد زیادی در تلاش هستند تا از مزایای آنها در مشاغل خود استفاده کنند. ما در این مطلب نرم افزار های سازمانی همکاران سیستم را به‌طور مختصر شرح دادیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت دانا راهبرد مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را از مشاورین دریافت نمایید.

ما آماده کمک به شما هستیم 

پس از تکمیل فرم روبرو ، ما با شما تماس خواهیم گرفت 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *