امروزه با گسترش محدوده فعالیت شرکت‌ها و سازمان‌ها و اضافه شدن بخش‌های مختلف برای انجام امور مربوط به فعالیت کسب‌وکارها، کنترل و مدیریت این قسمت‌ها بدون داشتن ابزار مناسب امری سخت و غیر ممکن به‌نظر می‌رسد ضمن این‌که زمان و انرژی زیادی را نیز می‌طلبد.

همین موضوع موجب شده است که فعالان و متخصصان مربوط به رشته IT به طراحی نرم‌افزارهای کارآمد و متنوع ترغیب شوند تا قسمت عمده کارهایی که در یک سازمان توسط تعداد زیادی نیروی انسانی با ابزار‌های مختلف انجام می‌شوند را به‌صورت یکپارچه در یک نرم افزار حرفه‌ای تعبیه کنند.

نرم افزار های سازمانی یکی از این راهکارهای منحصربه‌فرد است که با قدرت بالا در پی مرتفع ساختن نیاز صاحبین مشاغل حضوری چشمگیر داشته است. در ادامه مطلب با معرفی این نرم‌افزار در خدمت شما کاربران گرامی هستیم.

نرم افزار سازمانی چیست؟

نرم افزار های سازمانی به مجموعه برنامه‌های اتلاق می‌شود که برای خودکارسازی فعالیت‌های مربوط به کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ طراحی می‌شوند. این برنامه‌ها امور مالی، پروسه‌های تولید، موجودی انبار مواد اولیه و محصولات و سایر فعالیت‌های روزانه شرکت‌ها و سازمان‌ها را به‌صورت دقیق و با احتمال پایین‌ترین درصد خطا در تحلیل‌های انجام شده را مدیریت می‌کنند.

بهره‌وری بیشتر، کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان، ایجاد تنوع و نوآوری در تولید و روش عرضه و همچنین رسیدن به یک بازار تجاری مطلوب، از ضروریات استفاده از نرم افزار های سازمانی به‌شمار می‌آیند. امروزه با استفاده از این سازمان‌ها می‌توانند به تجارتی خودکار، سریع و کم هزینه دست یابند.

نرم‌ افزار های سازمانی ایرانی و ویژگی‌های آن‌ها

همان‌طور که ذکر کردیم یک نرم‌افزار سازمانی برای مرتفع ساختن نیازهای سازمان‌ها طراحی و مورد استفاده قرار می‌گیرد. باتوجه به پیشرفت روزافزون دانش IT نرم‌افزارهای متنوعی طراحی شده‌اند که کاربردهای منحصربه‌فرد فراوانی داشته و در تسهیل امور مدیریتی سازمان‌ها تاثیر بسزایی دارند.

مطالب مرتبط :  تفاوت نرم افزار های سازمانی ابری با نرم افزار های قابل نصب

در ادامه این مطلب قصد داریم چند نرم‌افزار سازمانی را به همراه مزیت استفاده از آن‌ها و ویژگی‌هایی که دارند معرفی کنیم. اگر برای کسب‌وکارتان به یک نرم افزار سازمانی حرفه‌ای نیاز دارید، با مراجعه به سایت همکاران سیستم اطلاعاتی کامل در این زمینه کسب خواهید کرد.

 

نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع انسانی یا ERP

یکی از نرم افزار های سازمانی سیستم ERP است که با بهره‌مندی از پایگاه اطلاعاتی یک‌دست و مرتبط، به ذخیره تمام داده‌های مربوط بخش‌های مختلف و فعالیت‌های یک سازمان پرداخته و کمک شایانی به فعالان اقتصادی کشور می‌کند. در این سیستم یکپارچه، اطلاعات جمع‌آوری شده به فضای ذخیره‌سازی آن منتقل می‌شوند و در دسترس تمام پرسنل سازمان قرار می‌گیرند.

نرم‌افزار ERP با پوشش امور مربوط به حسابداری، خدمات مشتری، مدیریت قوی بخش‌های تولید، مدیریت انبار و موجودی و مواردی از این قبیل، یک دستیار حرفه‌ای برای کنترل مسائل مربوط به سازمان به حساب می‌آید. در ادامه از ویژگی‌های نرم افزار ERP با شما کاربران گرامی صحبت خواهیم کرد.

ویژگی‌های نرم افزار ERP

نرم‌افزار ERP از تنوع بالا برخوردار بوده و شرکت‌های زیادی این ابزار را با قابلیت‌های مختلف طراحی و عرضه کرده‌اند ولی در کل تمام این سیستم‌ها در صورت مرغوب و کارآمد بودن از ویژگی‌های ‌مشترکی بهره می‌برند که می‌توان این موارد را ذکر کرد.

۱- یک نرم افزار ERP ایده‌آل از ماژول‌های مختلف برای پوشش دادن بخش‌های مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت پروژه‌های سازمان، حسابداری، مسائل مربوط به انبار، امور ارتباط با مشتری و مواردی از این قبیل استفاده می‌کند.

۲- نرم افزار های سازمانی نظیر ERP از پشتیبانی همه جانبه و خدمات پس از فروش برخوردار هستند تا در صورت بروز مشکل اقدامات لازم انجام شود.

۳- این نوع سیستم از زیرساخت‌های لازم جهت شخصی‌سازی بهره‌مند بوده و برای هر کسب‌وکاری قابل اجرا خواهد بود.

مطالب مرتبط :  راهنمای جامع قیمت نرم افزار همکاران سیستم

۴- از آموزش‌های لازم برخوردار است و بر اساس این آموزش‌ها، شرایط کار با آن برای پرسنل به‌راحتی فراهم می‌شود.

۵- از امنیت بالا برخوردار هستند و اطلاعات سازمان‌ها را به‌صورت ایمن حفظ می ‌کنند.

۶-  قابلیت به‌روزرسانی داشته و متناسب با پیشرفت سازمان، پیشرفته و به‌روز خواهد شد.

با دانستن ویژگی‌های این نرم افزار قطعا شما نیز متوجه شده‌اید که این برنامه‌ها در توسعه یک کسب‌وکار تاثیر به‌سزایی دارند. به کمک این‌ها می‌توان مدیریتی بدون خطا و بی‌نقص داشت و سازمان را یکپارچه و منظم نمود. اگر شما نیز به دنبال چنین نرم افزاری هستید، توصیه می‌کنیم به سایت دانا راهبرد مراجعه کنید و راهنمایی‌های لازم را از متخصصین این شرکت بگیرید.

نرم‌افزار راهکاران همکاران سیستم

این نرم‌افزار که جزو بهترین سیستم‌های ERP به‌شمار می‌آید یک ابزار یکپارچه‌سازی اطلاعات به‌صورت حرفه‌ای است که با پوشش دادن تمام بخش‌های یک کسب‌وکار به موفقیت بیشتر آن کمک شایانی می‌کند. از کاربرد‌های نرم‌افزار راهکاران ابری می‌توان به انجام تصمیم‌های درست و سریع، امکان تحلیل و بررسی ریسک‌های پیش روی شرکت‌ها، ایجاد تغییرات مناسب با نیاز مخاطبین، فراهم کردن زمینه استفاده شرکت‌ها از تکنولوژی‌هایی نظیر بارکد و موبایل سرویس، اشاره کرد.

نرم‌افزار راهکاران از بخش‌های متعددی نظیر سیستم یکپارچه مالی، بخش پخش محصولات، ارائه راهکارهای فروش، مدیریت حسابداری، سیستم فروش به‌صورت خرده و عمده، مدیریت قسمت تولید و بخش‌های بی‌شماری که در رسیدن سازمان‌ها به سود کلان نقش دارند، برخوردار است. برای خرید نرم‌افزار راهکاران به نمایندگی همکاران سیستم مراجعه کرده و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید.

 

نرم‌افزار سپیدار

نرم‌افزار سپیدار نیز در لیست نرم افزار های سازمانی قرار گرفته و برای رسیدن کسب‌وکارها به موفقیت نقش تاثیرگذاری خواهد داشت. این نرم‌افزار پیشرفته نیز با کاربردهای فراوان از ویژگی‌های منحصربه‌فرد نظیر مواردی که در ادامه ذکر شده برخوردار است.

مطالب مرتبط :  نقش نرم افزارهای فروش و بازاریابی در افزایش فروش شرکت ها

۱- این نرم‌افزار به‌صورت نامحدود قابل استفاده بوده و در هر مکان و با هر ابزاری امکان دسترسی به اطلاعات مالی و حسابداری را فراهم می‌کند.

۲- باعث کاهش هزینه‌های مربوط به فراهم سازی سخت‌فزار، ایحاد زیر ساخت‌های لازم و نیروی‌ انسانی می‌شود.

۳- برخورداری از امنیت بالا و ایجاد زمینه لازم برای پشتیبانی‌گیری منظم از داده‌های سازمان

۴- بهره‌مندی از رابط کاربری حرفه‌ای

۵- سرعت بالای انتقال اطلاعات به‌صورت دقیق

۶- برخورداری از نیروی پشتیبانی رایگان برای آموزش و برطرف کردن مشکلات احتمالی

برای خرید نرم‌افزار سپیدار سیستم و استفاده از خدمات پس از فروش این نرم‌افزار ، به سایت دانا راهبرد مراجعه کنید. قیمت نرم‌افزار سپیدار باتوجه به کاربرد و قابلیت آن بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و مورد توجه اکثر کاربران قرار گرفته است.

جمع‌بندی

نرم افزار های سازمانی با کاربردهای فراوان می‌توانند به‌عنوان دستیاران هوشمند مدیران سازمان‌ها مورد استفاده قرار گیرند و در موفقیت آن‌ها موثر واقع شوند. در این مطلب به سه مورد از این نرم‌افزارهای ایرانی اشاره کردیم و ویژگی‌های آن‌ها را مورد بررسی قرار دادیم.

اگر شما نیز در مورد خرید و قیمت نرم‌افزار راهکاران به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می‌توانید به سایت دانا راهبرد مراجعه و آگاهی لازم را کسب کنید. در این سایت متخصصان و افراد حاذقی هستند که به شما کمک خواهند کرد تا نحوه استفاده از نرم افزارها را به‌طور دقیق بدانید و از مزایای آنها بهره‌مند شوید. در صورت تمایل می‌توانید با شماره تلفن‌های مندرج در سایت با مسئولین در ارتباط باشید.

ما آماده کمک به شما هستیم 

پس از تکمیل فرم روبرو ، ما با شما تماس خواهیم گرفت 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *