بهترین نرم افزار سازمانی فروش در شرکت های پخش کدام است؟

در مدل سنتی، نظارت بر فروش کاری بسیار پیچیده است که در آن باید کل ورودی و خروجی محصولات خود را در هر مرحله ای از فروش دنبال کنیم. ما برای مدیریت این وظایف پیچیده، به‌جای سیستم سنتی، به یک ابزار قوی نیاز داریم. با نرم افزار فروش و پخش مویرگی همکاران سیستم، رویکردی بی‌عیب و نقص را برای فروش و پخش در شرکت خود تضمین کنید. در دنیایی که همه چیز را می‌توان خرید و فروش کرد، رقابت زیادی در بازار برای به دست آوردن بالاترین میزان فروش و برای نزدیک شدن به مشتری وجود دارد. همه ما با روش سنتی فروش اولیه و ثانویه آگاه هستیم. بیایید از طریق مسیر دیگری نگاهی به همین موضوع بیندازیم.

برای مدیریت فروش و پخش، ما به یک ستون کارآمد نیاز داریم تا میزان فروش را در هر مرحله از آن دنبال کند. به‌طوری‌که می‌توانیم یک اتوماسیون جامع برای پخش داشته باشیم که سبب افزایش میزان فروش نیز شود و به صورت یک سیستم منسجم و یکپارچه باشد. همه ما می‌خواهیم در زمینه پخش به یک چهره جادویی دست پیدا کنیم، اما موانعی وجود دارد که ما را در میانه راه متوقف می­کنند.

چالش های موجود در زمینه فروش و پخش

 • چگونه مراحل سفارش‌گیری تا توزیع و تسویه حساب در فرآیندهای فروش گرم و فروش سرد قطعی و غیرقطعی را مدیریت کنیم؟
 • چگونه عملیات فروش را به شکل متمرکز، یکپارچه و انعطاف‌پذیر مدیریت کنیم؟
 • چگونه امکان استفاده بهتر از منابع سازمان را افزایش دهیم؟
 • چگونه روابط خود را با توزیع کنندگان و فروشندگان بهبود بخشید؟
 • آیا امکان پیگیری و بهبود فروش ثانویه وجود دارد؟
 • چگونه سرعت عمل سازمان را بالا ببریم؟
مطالب مرتبط :  نقش نرم افزار های سازمانی همکاران سیستم در مدیریت منابع انسانی

همه این موارد مشکلاتی هستند که سازمان‌ها با آن مواجه هستند. راه‌حل پیشنهادی ما استفاده از نرم افزار فروش و پخش مویرگی راهکاران است.

نرم افزار فروش و پخش همکاران سیستم چگونه به ما کمک می­کند تا به این چالش ها غلبه کنیم؟

 • پشتیبانی کامل از عملیات فروش و مدیریت متمرکز آن
 • مدیریت رویه‌های اصلی فروش به طور موثر
 • امکان برنامه‌ریزی برای مراجعات بعدی به مشتری
 • امکان مشارکت مشتریان از طریق ایجاد کانال‌های ارتباطی متنوع
 • حفظ رضایت مشتریان با طراحی مدل‌های تخفیفی و جوایز برای فروش بهتر مدیران در صورت رسیدن به تارگت فروش
 • امکان چند ارزی داشتن
 • امکان کنترل و نظارت بر عملکرد پرسنل انبار و توزیع‌کنندگان محصولات

 

 

 

مدیریت فروش و پخش

نرم افزار فروش و پخش مویرگی سپیدار همکاران سیستم برای اینکه بتواند فرآیند را سیستماتیک‌تر کند، 3 کار را به بهترین نحو انجام داده است. این نرم افزار جدید به ضروری‌ترین ابزار برای فروش تبدیل شده است.

در فرآیند فروش راه‌های متعدد برای نزدیک شدن به میزان فروش بالا وجود دارد:

 1. برای فروش یک محصول یا خدمات، ابتدا باید مشخص شود که چه کسی ممکن است به آن محصول نیاز داشته باشد و به وضوح مخاطبان مورد نظرمان را شناسایی کنیم. ما در مرحله شناسایی مشتریان محصولات خود، ممکن است کمی کند باشیم. اما مطمئناً در مرحله بعدی، با دسته‌بندی آن‌ها در گروه­های مختلف، میتوانیم یک پلن طراحی و ایجاد کنیم و مشتریان را با استفاده از محصول خاص خود جذب کنیم.
 2. امروزه داشتن اطلاعات پادشاه جهان است و کسی که این دانش را دارد صاحب مشتریان وفاداری خواهد شد. ثابت شده است که پاسخگویی به نیاز مشتریان، مولدترین راه برای اطمینان از خرید مجدد آنها است.برای اینکه به مشتریان خود نزدیک‌تر شوید، باید اطلاعاتی در مورد نیازها و علایق آن‌ها جمع‌آوری کنید که این کار با نرم افزار فروش و پخش مویرگی همکاران سیستم امکان‌پذیر است.
 3. در زمان مناسب با مشتری برای کسب اطلاعات مناسب تماس بگیرید و محصول مورد نیاز آنها را ارائه دهید. این عمل را با نرم افزار همکاران سیستم به صورت اتوماتیک انجام دهید.
مطالب مرتبط :  کاربرد نرم افزارهای سازمانی در مدیریت نوین کسب و کارها

از مزایای نرم افزار فروش و پخش مویرگی همکاران سیستم بهره مند شوید و میزان فروش خود را افزایش دهید.

 

نمایندگی فروش نرم افزار همکاران سیستم

نمایندگی فروش همکاران سیستم، دانا راهبرد راه حل مشکل شما را برای افزایش میزان فروش و پخش، پیدا کرده است. ما مشکلات و نیازهای فروشندگان و توزیع کنندگان را کاملا درک می­کنیم. ما مجموعه‌ای از راه­حلهای منحصربه‌فرد و کاربردی را برای رفع نیازهای شما ارائه داده‌ایم:

1.     قیف فروش خود را بهبود ببخشید

فروش و بازاریابی یک کار حیاتی در هر کسب و کاری است. دانا راهبرد با کمک نرم افزار فروش پخش راهکاران ابری سیستم، به شما کمک می­کند تا میزان بهره‌وری را در هر مقطعی از کسب و کار خود ارزیابی کنید. این امر به شما کمک می‌کند تا رضایت مشتریان را بهبود بخشید و آنها را بتوانید حفظ کنید. همچنین مشتریان جدیدی را به سیکل فروش خود اضافه کنید.

2.     همگام سازی ردیفهای کسب و کار

توزیع کنندگان، فروشندگان و یا نمایندگان فروش، کسانی هستند که چندین درصد از محصولات و خدمات شما را به فروش می‌رسانند. این نرم افزار فروش و پخش، دید جامعی از فروش را فراهم می‌کند و این دسته از مشتریان شما را قادر می‌سازد تا استراتژی‌هایی را تدوین کنند که محصولات و خدمات دیگر را نیز بتوانند به آن اضافه کنند. حتی ممکن است این عمل سبب ایجاد یک محصول جدید هم شود. این کار ارزش متمایزی را برای مشتریان و تحویل به موقع کالا به توزیع کنندگان، فروشندگان و خرده فروشان ایجاد می‌کند.

مطالب مرتبط :  راهنمای خرید نرم افزارهای سازمانی حرفه‌ای

3.     حفظ مشتری

نرم افزار فروش پخش سپیدار سیستم به شما کمک می‌کند تا مشتریانی قدیمی را که شما را ترک کرده‌اند برگردانید. این امر باید بخشی از فرآیند برنامه‌ریزی استراتژیک فروش و بازاریابی هر شرکتی باشد. تعریف حفظ مشتری و همچنین درک چگونگی آن بسیار مهم است.

4.     پلهای ارتباطی را فعال کنید

نرم افزار فروش و پخش مویرگی شما را قادر می‌سازد تا مراحل فروش خود را بهتر مدیریت کنید. همچنین شما را قادر می­سازد تا جایی که لازم است، تلاش بیشتری انجام دهید. در ابتدا لازم است که شما قادر به مدیریت توزیع‌کنندگان یا فروشندگان یا خرده‌فروشان باشید. از سوی دیگر بتوانید در کانال‌های فروش خود به دنبال مشتریان جدید برای محصولات خود باشید.

 

سپیدار سیستم در مشهد

سخن آخر

شرکت دانا راهبرد نمایندگی فروش نرم افزارهای همکاران سیستم، با تکیه بر دانش و تجربه سازمانی خود در عرصه صنعت فروش و پخش، با توجه به شناسایی نیاز شرکت‌های پخش اقدام به ارائه نرم‌افزار فروش و پخش مویرگی با نام تجاری نرم افزار فروش و پخش مویرگی همکاران سیستم کرده است.

نرم افزار فروش و پخش مویرگی همکاران سیستم یک راه حل نرم‌افزاری برای شرکت‌های پخش، نمایندگی‌ها، شرکت های بازرگانی و خدماتی دیگر است.

 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *