آیا می‌دانستید که یکی از عوامل مهم در موفقیت کسب‌وکارهای توزیع کالا، انتخاب بهترین نرم‌ افزارهای پخش توسط صاحبان آن کسب‌وکار است؟ چرا که این نرم افزار ارتباط با مشتری را آسان کرده و هزینه‌های زنجیره تامین را کاهش می‌دهد.

کاربردی بودن نرم افزار پخش

برای مدیریت حجم بالای سفارشات، پرداخت‌ها، بازاریابی، تبادل کالا، انبارداری و حسابدای استفاده از یک نرم افزار جامع حرف اول را می‌زند. چرا که دنیای امروز با شتاب بالایی به سمت تکنولوژی و هوش مصنوعی در حال حرکت است و کسی می‌تواند در این چرخه باقی بماند که از پیشرفته‌ترین و بهترین نرم افزار برای مدیریت کسب‌وکار خود استفاده کند.

اما واقعا بهترین نرم افزار پخش چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ در این مطلب قصد داریم به این سوال و معرفی چند نمونه از بهترین نرم‌ افزارهای پخش برای کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ بپردازیم.

 

مهم‌ ترین ویژگی‌ های بهترین نرم افزارهای پخش

بهترین نرم‌ افزارهای پخش ، علاوه ‌بر تسهیل فرآیندهای پخش و فروش، به شما به‌عنوان صاحب شرکت یا فروشگاه، کمک می‌کند که سرمایه خود را مدیریت کرده و به‌صورت بهینه مصرف کنید تا به بازدهی و سود بیشتری برسید. به این صورت که اطلاعات دقیقی را از شما می‌گیرد و با آنالیز اطلاعات، کالاهایی که باید در آن سرمایه‌گذاری کنید را مشخص می‌کند. همچنین به شما نشان می‌دهد که کدام کالاها را نباید خریداری کنید. برای استفاده از این قابلیت‌ها باید یک نرم‌افزار پخش مناسب انتخاب کنید.

شناخت ویژگی‌های نرم افزارهای پخش به شما در انتخاب یک نرم افزار مناسب کمک می‌کند. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

  • بهترین نرم‌ افزارهای پخش باید به‌ گونه‌ای طراحی شده باشد که بتوان از آن به آسانی در همۀ مرورگرها و پلتفرم‌ها استفاده کرد.
  • باید در بخش‌های مختلف از جمله صنایع غذایی، آرایشی بهداشتی و دارویی عملکرد موفق و پیشینه قابل قبولی داشته باشد.
  • در ارائۀ اطلاعات درخواستی مشتری بسیار سریع عمل کند.
  • باید بتواند گزارش‌های کامل و جامعی را در مورد فروش ، سود و زیان فروش برپایۀ نوع محصول، تاریخ و …، ارائه بدهد.
  • ابزارهای مهم و کاربردی از جمله داشبوردهای مدیریتی، کنترل مجوز‌ها ترخیص محصول از انبار، مدیریت موجودی محصولات در شعبه‌های مختلف، قابلیت تشخیص در عدم تطابق فاکتورهای خرید و رسیدهای انبار، مدیریت سریال ساخت و تاریخ مصرف محصولات و… را داشته باشد.
مطالب مرتبط :  نرم ‌افزار حسابداری چیست ؟

نرم افزار پخش سپیدار

نرم‌افزارهای زیادی برای تسهیل عملیات پخش برای شرکت‌ها و فروشگاه‌های مختلف وجود دارد. زیر ساخت و مبنای کار این نرم‌افزارها تقریبا یکسان است اما قابلیت‌های آن‌ها متفاوت است.

با توجه به اهمیت انتخاب یک نرم‌افزار پخش مناسب، در ادامه به معرفی چند نمونه از بهترین نرم‌ افزارهای پخش می‌پردازیم.

راهکاران همکاران سیستم

همکاران سیستم با بیش از 73000 مشتری، برترین شرکت عرضه­کننده نرم افزار پخش است و راه‌کارهای نرم‌افزاری متنوعی برای بهبود کار شما، از شرکت‌های کوچک گرفته تا کسب‌وکارهای بزرگ طراحی کرده است. نرم افزار راهکاران یکی از بهترین نرم افزارهای توزیع و پخش برای ثبت و ضبط تراکنش‌های مالی است که شامل همۀ نرم افزار‌های مورد نیاز شما از جمله حسابداری و مالی، فروش و پخش، مدیریت تولید و … می‌شود. در حال حاضر  58% از بهترین شرکت‌های ایران از نرم افزارهای این شرکت استفاده می‌کنند.

 

فروشگاه‌های زنجیره‌ای لارا یکی از کسب‌وکارهای موفق است که از این نرم افزار استفاده می‌کند. مدیریت این مجموعه، برخی مزایای راهکاران را به صورت زیر معرفی می‌کند و به عنوان بهترین نرم‌ افزارهای پخش، خرید نرم افزار راهکاران را به کسب‌وکارهای دیگر توصیه می‌کند:

  • ارائۀ گزارش‌های سود و زیان که به مدیریت بهینه مجموعه و تدوین نقشۀ راه، کمک می‌کند.
  • ارائۀ گزارش دقیق از موجودی انبار، که این آمار دقیق به اتخاذ برخی سیاست‌ها از جمله تخفیف و برگزاری جشنواره کاربردی است.
  • گزارش‌گیری لحظه‌ای از موجودی شعبه‌های مختلف، که با این ظرفیت دیگر نیاز به تماس تلفنی و صرف وقت و انرژی زیاد برای دریافت موجودی‌ها نیست.
  • مدیریت سیاست‌های فروش، هوشمندانه کردن سفارش‌گیری در شعبه‌های مختلف که به مدیران کسب‌وکار کمک می‌کند تا برای هر شعبه به صورت جداگانه سفارش‌گیری کنند.
  • سیستم حسابداری این نرم‌ افزار نیز به ‌گونه‌ای طراحی شده که برای شرکت‌ حسابداری هم مناسب است.
مطالب مرتبط :  محاسبه سنوات در نرم افزار سپیدارسیستم

راهکاران ابری همکاران سیستم

راهکاران ابری در واقع نسخۀ تحت وب نرم افزار راهکاران است و برای استفادۀ از آن نیاز به خرید تجهیزات نیست تا شرکت‌های کوچک نیز بتوانند بدون تجهیزات و فقط با استفاده از اینترنت از آن استفاده کنند.

نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

نرم افزار سپیدار یکی دیگر از بهترین نرم‌ افزارهای پخش است. همکاران سیستم، نرم افزار‌های کامل و یکپارچه‌ای را برای سازمان‌ها و فروشگاه‌ها ارائه می‌دهد و در بهبود مدیریت شرکت‌های کوچک و متوسط در امور مختلف تجاری، تولیدی، پخش و … نقش موثری دارد.

اصناف و فروشگاه‌ها نیز برای پاسخ‌گویی به نیازهای مختلف نرم افزاری خود می‌توانند از نرم افزار حسابداری دشت و شرکت‌ها از نرم افزار حسابداری شرکتی استفاده کنند. نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار بخش‌های مختلفی برای حسابداری، ثبت فاکتور و سفارش‌گیری، پرداخت،

نرم افزار حسابداری فروشگاهی نیز با عرضه بسته‌های مختلف نیاز انواع فروشگاه‌ها در هر زمینه‌ای را پاسخ می‌دهد.  67000 کسب‌وکار از این نرم افزار استفاده می‌کنند که می‌توانید داستان موفقیت آن‌ها را در سایت سپیدار سیستم مطالعه کنید.

از جمله‌ فروشگاه شیائومی ایران که اصلی‌ترین دلیل آن برای خرید نرم افزار سپیدار و استفادۀ از آن، ثبت خودکار فاکتورها و به‌روز بودن موجودی انبار است.

نرم افزار راهکاران

 

خرید بهترین نرم افزارهای پخش

شرکت دانا راهبرد سامان اندیش، محصولات بهترین شرکت‌های نرم افزاری را با استفاده از تجربه و دانش بالای خود شناسایی کرده و علاوه بر اینکه بهترین نرم‌ افزارهای پخش و مناسب­ترین راه‌حل‌های نرم افزاری را به مشتریان خود ارائه می‌کند، پیاده‌سازی آن را نیز به ‌عهده می‌گیرد.

مطالب مرتبط :  راهنمای جامع قیمت نرم افزار همکاران سیستم

شناخت و تجربه بالای دانا راهبرد باعث شده که بتواند متناسب با نیاز و شرایط هر کسب‌وکار، راه‌حل‌های مناسب و کاربردی را ارائه دهد و یک مجموعه کاملا به‌روز و هم‌سو با فن‌آوری‌های نوین جهانی در جهت مشاوره مدیریت کسب‌وکارها باشد.

این شرکت نمایندگی فروش نرم افزار برای شرکت‌ها و فروشگاه‌ها را به‌عهده دارد. شما می‌توانید نرم افزار سپیدار و راهکاران را از این مجموعه تهیه کنید. برای اطلاع از قیمت نرم افزار سپیدار و قیمت نرم افزار راهکاران می‌توانید به سایت دانا راهبرد مراجعه کنید.

جمع‌بندی

استفاده از بهترین نرم‌ افزارهای پخش با ثبت خودکار سفارش‌ها، اطلاع به­روز از موجودی انبار، نظارت به فاکتورها و رسیدهای انبار، گزارش سود و زیان و … به شما به عنوان صاحب شرکت یا فروشگاه‌ کمک می‌کند که کسب‌وکار خود را بهتر مدیریت کنید و بتوانید سیاست‌های مدیریتی دقیقی برای ادامه راه و سرمایه‌گذاری تدوین کنید.

در این مطلب به معرفی ویژگی‌های نرم افزارهای پخش پرداختیم و 2 نمونه از این نرم‌ افزارها را معرفی کردیم. برای دریافت این نرم افزارها و مشورت و ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری می‌توانید به سایت دانا راهبرد مراجعه کنید. با شناخت و تجربه‌ای که در زمینۀ نیازهای کسب‌وکارها داریم، قدم به قدم تا توسعۀ و بهبود کسب‌و‌کارتان با شما هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *