تماس با ما
درخواست دمو

همکاران سیستم

راهکاران سیستم

ERP جامع ایرانی

راهکاران همکاران سیستم، ERP جامع ایرانی و منطبق با  استانداردهای جهانی است که براساس ویژگی ها و نیازهای کسب و کارهای کشورمان متناسب سازی شده است. راهکاران تا کنون در بیش از 3400 شرکت و سازمان از صنایع مختلف عملیاتی شده و تجربه های موفق بسیاری را به همراه داشته است.

راهکاران با در اختیار گذاشتن اطلاعات درست و در لحظه به کسب و کارها کمک می کند تا بهره وری، کارایی و در نتیجه سودآوری شان را افزایش دهند. این راهکار به شکلی طراحی شده است که در کنار پاسخ گویی به نیازهای اساسی صنایع مرجع، قابلیت ارائه رویه های استاندارد به این صنایع را نیز دارد. راهکاران دارای سبد محصولی متنوعی در بخش های مالی، اداری و سرمایه انسانی، فروش، پخش، حسابداری، مدیریت، تدارکات و لجستیک، مدیریت تولید، خرده فروشی، هوشمندی تجاری و مدیریت فرایندهای کسب و کار است. این بخش ها به شکل مداوم در حال توسعه هستند.

راهکاران ابری

ERP جامع ایرانی بر بستر ابر

در سال های اخیر رایانش ابری به یک فناوری مهم در حوزه  فناوری اطلاعات تبدیل شده است. همکاران سیستم هم سو با فناوری روز دنیا، راهکارهای نرم افزاری خود را با فناوری رایانش ابری عرضه  کرده است.  راهکاران ابری یک راهکار نرم افزاری ERP بر بستر رایانش ابری است که با یک سبد محصولی یکپارچه و کاربردی، نیازهای نرم افزاری سازمان ها را پوشش می دهد. با راهکاران ابری، هزینه های سرور و سخت افزار حذف خواهد شد و سازمان ها متناسب با نیازشان هزینه های اشتراک نرم افزار را پرداخت می کنند. از مهمترین مزایای راهکاران ابری می توان به یکپارچگی، به صرفه بودن، دسترسی به اطلاعات سازمان بدون محدودیت زمانی و مکانی و افزایش امنیت اطلاعات به دلیل استفاده از سطوح بالای استانداردهای امنیتی اشاره کرد.

با راهکارهای همکاران سیستم آشنا شوید:


error: Content is protected !!